Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyűjtitek a trófeákat PlayStat...

Gyűjtitek a trófeákat PlayStationon? Platinázzátok a játékokat?

Figyelt kérdés
Én eléggé rá függtem a trófeákra, és már úgy veszem észre, hogy a játék élmény rovására megy. Viszont olyan játékokban ahol a trófeák rá vezetnek a játék kimaxolására (pl. GOW: RAGNARÖK) nagyon jó, hogy ott vannak benne. Viszont olyan trófeák, mint az 1000 hit combo és társai egyenesen ideg tépők. Viszont nagyon nagy késztetést érzek rá, hogy megszerezzem annak ellenére, hogy csak virtuális serleg, elvégre meg tudom másoknak mutatni csoportokban, ismerősöknek.

2023. ápr. 5. 03:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Xboxon gyűjtöm a gamescoret
2023. ápr. 5. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl rövid ehhez az élet, így is alig tudom végigjátszani az új játékokat.

Szerencsére nincsenek barátaim, így nincs kinek dicsekedni a trófeákkal. :D

2023. ápr. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Mégis miért gyűjteném? Több leszek tőle? Ami időt ilyen hülyeségekbe fektetnék, ahelyett egy 100-200 órás nyelvtanfolyamot elvégzek.
2023. ápr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
62 platinám van eddig, mondjuk vagy 10et le lehet vonni mert azok ilyen könnyű pár óra alatt megszerezhetőek tehát nem számítanak, bánom is hogy megvettem őket régen :D amúgy szeretek trófeákat gyűjteni mert kihívás, plusz megdobja a játékidőt is. Meg én nem megyek rá minden új játékra csak ami tényleg érdekel de azokat ki is maxolom.
2023. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
3- 100 óra alatt garantálom hogy nem fogsz egy idegen nyelvet se megtanulni szóval ilyen szempontból az is felesleges :D de hát mindenki nyugodtan csinálja azt amitől hasznosnak érzi magát
2023. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja, én gyűjtöm őket. Szerintem a maximalizmusomból fakad.
2023. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam lehet hogy a tudatos fogyasztás miatt is van, ha már pénzt adok érte a lehető legtöbb játékidőt kihasználom, nem az a típus vagyok aki összevásárol minden szart tartalékba, vagy a hype miatt kipróbálom 5 percig és soha többet nem indítom el a játékot, mert ilyen gamerek is vannak :D
2023. ápr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nem gyűjtöm a trófeákat, platinákat úgy mint a haverjaim, de ez fertőző. a múltkor észrevettem hogy nem csak jatszok a saját örömömre, hanem b...szki én is a trófeák szerint csinálom. :(
2023. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nagyon könnyen rá lehet kattanni ezekre a trófeákra, tapasztalat.


Az a pár órás, vagy pár perces platina trófea is trófea! 🏆


Miből van platinátok? Ha gondoljátok vegyeteket fel nyugodtan, és segítek amiben tudok. Kismutyesz0921

2023. ápr. 8. 03:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!