Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » AC Valhallában itt hogyan...

AC Valhallában itt hogyan kell továbbjutni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan résznél vagyok, ahol főküldetésként innom kell valami löttyöt, aminek hatására bekómál Eivor, és valami álomvilágban kell haladni. Nem valami erős az angolom, szóval nem teljesen értem a koncepciót, és azt sem, hogy mit ott a feladatom, először egy havas részen kell menni, ott van valami állat főboss, aztán jön egy kicsit ridegebb lávás pálya, ott meg egy bunkó gömbös főboss van. Aztán valami Chewbacca szülőbolygója jön, ahol már a hajam tépem a nehézségtől, de a végén valami sárkány boss van, aminek a lábait kell karcolgatni. Mondanom sem kell, nem jártam sikerrel, és akárhányszor meghalok, kezdhetem a havason a legelején. Már kezdem kicsit unni, pláne hogy nem tudom mit kell ott elérni. Győzzem le azt a dögöt is? Ha igen, hány pálya lesz még utána, és mikor folytathatom a történetet a "valóságban"? Emellett persze van még egy karakter, akinél innom kell, ott is bekómál, és ott is valami kómavilág van. Ott is elvittem valameddig a kómakalandot, de az is meddig tart?



#Valhalla #Teleatököm
2023. ápr. 5. 22:27
 1/2 Nyam2007 ***** válasza:
Youtube a barátod
2023. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Alapjáraton ott szoktam megnézni, de így, hogy több kérdés is felmerült, egyszerűbbnek tűnt kiírni ide, hátha valaki tud rá válaszolni. Pláne a koncepcióra. Mindenesetre köszi.
2023. ápr. 5. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!