Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5 folyamatosan aktiválás...

GTA 5 folyamatosan aktiválás vagy mod hibát ír ki, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Eleinte csak internet hibát írt, de a játékba beengedett, de már az Offline-al se lehetett játszani. Próbáltam megcsinálni, utána aktiválási hibát írt és kidobált magából a Rockstar-ból is. Ahogy végre sikerült visszalépni, azt írta, hogy modokat érzékelt a játék, vegyem ki és indítsam újra, vagy írjak a supportnak. Van egy magyarosításom a játékhoz, amivel semmi gond se volt, de hiába töröltem ki, ugyan azt írta, sőt még a játékot is újra telepítettem, akkor sem működött. Gőzöm sincs már, hogy mit csináljak. Adminként próbáltam már futtatni. Mit lehetne még tenni vele? Eddig semmi baja sem volt.

Az alábbi hibaüzenet van, alig bírtam lefotózni, mert kb 0.1 másodpercig írja és el is tűnik és ki is dob mindenből.


[link]



2023. ápr. 8. 15:13
 1/1 anonim ***** válasza:

A képen látható üzenet arra kér, hogy kapcsold ki a reklámblokkolót az ő weboldalukra vonatkozóan. A magyarítást és a mos menüt uninstalláld, majd vedd fel a kapcsolatot velük ezen a linken: [link]

Kelleni fog az azonosítód és a jelszavad, utána tudsz nekik panaszkodni, aztán vagy megoldják, vagy nem.

2023. ápr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!