Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Várjátok a Fallout New Vegas-t?

Várjátok a Fallout New Vegas-t?

Figyelt kérdés
nekem nagyon tetszett a 3 és ki is játszottam kétszer meg a dlc-ket is, szerintem megérdemelte az év játéka címet. Szerintetek mennyit kell várni a New Vegas magyarításra? Engem ez nagyon fog zavarni, (ha majd kijön), hogy egy évet még várjak arra, hogy magyar legyen.
2010. okt. 8. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor kezdj el tanulni angolul. Egyrészt ma már szinte alap, másrészt nagyon sok játék élményét dobja meg, ha érted, és nem kell ilyen-olyan magyarításokkal foglalkozni.

A New Vegast amúgy egyáltalán nem várom. A 3-at én is nagyon szerettem, de ez dettó ugyanúgy néz ki, ugyanaz az interface, minden! Kiábrándító volt amikor megláttam egy gameplay walkthrough-t, mintha a 3-at néztem volna pixelről pixelre, mozdulatról mozdulatra. Szóval nálam felejtős, megvárom azt a falloutot, amit a Bethesda csinál megint, nem ez a csapnivaló Obsidian.

2010. okt. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem sem tetszett a gameplay, főleg a trailer után (ami rohadt jó) és olvastam, hogy más cég csinálja. Amúgy tudok angolul középfokon és tanulok is, de nekem akkor is úgy élvezhető egy játék vagy film, ha a hang vagy felirat magyar.
2010. okt. 8. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Varom, de a rossz tapasztalatom miatt megvarom a Game of the Year editiont, mivel elegem van hogy a Bethesda es a Bioware ketszer huzza le a bort rolam. Azzal meg egyet ertek az elozovel, hogy csont ugyanugy nez ki mint a Fallout 3, a karakterek modelezese meg meg az obliviontol se ter el nagyon...
2010. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várom, és még szép, hogy ugyanúgy néz ki kint a 3 mert ugyanazt a motort használja az Obsidian. Engem nem zavar, hogy nem egy új motort használnak, új történet lesz benne 60% több párbeszédet vettek fel, nem 16 hanem 18 lesz ennél a korhatár tehát még durvább ha lehet:D Kétszer annyi fegyver remélem öltözék is sok idegesítő dolgot kivettek ami a 3-ban volt remélem kicsit összeszedettebb lesz ennyi:D
2010. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!