Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Assassins Creed Odyssey...

Assassins Creed Odyssey elején van egy küldetés ami miatt elment a kedvem az egész játéktól, veletek történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Melyik játék volt az?
2023. ápr. 16. 22:57
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

AC-k közül a 3.-kat végigvittem miután kijött, a vége annyira logikátlan volt szerintem, hogy megfogadtam többet nem játszok AC-val. Aztán kijött a 4. rész, a Black Flag 2014. novemberében, annyira jó játék volt, hogy 2022 év elején kivittem másodjára 100%-ra. Viszont az utána következő részekről még videót se néztem annyira nem érdekelt a franchise.

Ugyanaz mindig más köntösben, unalmas, még akkor is ha a történet variálódik, a játékmenet egyáltalán nem változik.


Alapvetően nagyon hamar ráunok egy-egy játékra és a pénzt sem szeretem szórni, így nagyon átfontolom mikor és melyiket veszem meg. A Witcher1 például nekem pont úgy kezdődött, hogy 2014-ben megvettem leárazva Steam-en. Mindenki teljesen szidta, meg hogy milyen egy sz*r a harcrendszere és azt kell mondjam, hogy letöltöttem és egyszerűen 10 perc után letöröltem, mert szimplán elvették a kedvem tőle a negatív hozzászólások.


2016-ban vettem újra elő a játékot, akkor elhatároztam, hogy 100%-ra végigviszem, mert a teljes könyvsorozatot berendeltem, mert egyszerűen érdekelt Geralt története. 52 óra alatt úgy vittem végig hogy minden feljegyzést, naplóbejegyzést, mellékküldetést, még a kézikönyvet és a játékhoz tartozó útmutatót is elolvastam és mai napig nem volt jobb játékélményem. Olyan k*rva jól megcsinálták, a története az egy mestermű, a könyvekre az a rengeteg utalás és maga a játékmenet ahogy ki van találva, zseniális. Esküszöm a 2. rész a nyomába se ér az első résznek, de még a 3. részre se tudom azt mondani, hogy jobb játékélményt nyújtott volna.

2020-ban játszottam ki a teljes franchise-t második alkalommal, 2022-ben a Witcher1-et pedig 3. alkalommal és ami lenyűgöz, hogy vannak benne olyan párbeszédek, amiket egy végigjátszásban se láttam, de még csak rákeresve találtam semmit róluk. Gyakorlatilag döntés alapú történet vezetésben a Witcher játékokkal talán a Life is Strange tudja egyedül felvenni a versenyt.


Szóval a kérdésre válaszolva, nekem a Witcher 2007-es első része volt az a játék, amitől elment a kedvem a sok lehúzó értetlenkedő hozzászólás miatt, pedig aki végigjátszotta az biztos vagyok benne, hogy mai napig ugyanilyen élménnyel emlékezik meg a játékról.

Annak ellenére hogy mennyi játékkal játszottam az elmúlt 14 évben összesen ehhez hasonló játékélményt csak pár játék tudott nyújtani.

2023. ápr. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Küldetések, történet soha nem vették el a kedvem. Nálam a nehézkes irányítás az egyetlen dealbreaker, mert az a többi jó tulajdonságát sem engedi élvezni a játéknak.

Amúgy érdekelne, hogy melyik küldetés volt az Odyssey-ben, ami ennyire kiakasztott...

2023. ápr. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A Witcher 1-et én is imádtam, emlékszem magyar szinkronnal vittem végig :D és a második rész nekem se tetszett.


Természetesen a Blood Fever küldetés amikor a pap úgy akarja megállítani a pestist hogy kiirtja a betegeket és az elfogott és megkötözött beteg gyerekek könyörögnek hogy mentsem meg őket de ha megteszem szétterjesztik a kórt és a sziget nagy része kipusztul.

Egyszerűen nem akarok dönteni így nem is vittem tovább a játékot.

2023. ápr. 17. 00:48
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy hasonlóan emlékezetes volt mikor a Witcher 3ban meg kellett bízni a csajban aki kérte hogy tegyük kemencébe a csecsemőt :D durva érzéseket váltott ki belőlem de ott azért volt olyan megoldás hogy pozitív vége lett a dolognak akkor is ha nem raktad bele.
2023. ápr. 17. 00:56
 5/6 A kérdező kommentje:

Illetve engem a Skyrimben is megakasztott 2 dolog az egyik amikor a végén már erőlteti a játék hogy választani kell a Birodalom vagy a Viharköpenyesek között hogy melyiket támogatod azon a gyűlésen, a másik hogy a dlc-vel csak akkor játszhatsz ha feladod a vérfarkas buildet mivel csak úgy lehetsz vámpír.

Na most az Odysseyben is van ilyen hogy Spárta vs Athén szóval nem hiszem hogy nekem való lenne a játék.

2023. ápr. 17. 01:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezért nem vinni azt a játékot.... egyik legjobb AC epizód.
2023. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!