Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerencsejáték nagy nyeremény...

Szerencsejáték nagy nyeremény átvételhez volt már szerencséd?

Figyelt kérdés

Mennyit nyertél?

Mennyi idő telt el mire kifizették? Online felületen töltött szelvényre gondolok



#nagynyeremeny
2023. ápr. 22. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít nagy nyereménynek?

Kaparós sorsjegyen nyertem 1 milliót, 3 hét alatt kifizették a lepapírozás után.


Tippmixen 240 ezret, meg 327 ezret nyertem, ott helyben fizették.


Ezek voltak a legnagyobb nyereményeim kb 10 év alatt.

2023. ápr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, hogy online. Olyannal sosem játszom. Jobb, ha személyesen veszem, van róla videós bizonyíték stb... ha esetleg gond lenne a nyeremény körül.
2023. ápr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 millió felett nyersz, akkor telefonon felhívod őket és egyeztettek egy időpontot. A sorsolástól számított 3 héten belül általában nem tudod felvenni, itt kb min 1 hónap a kifizetés. Azért is van így eltolva, mert kapsz egy "eligazítást", mit érdemes és nem érdemes csinálni, befektetési javaslatokat kapsz stb, tehát nem csak rádtalicskázzák hogy "nesze fiam, mönnyé", próbálnak terelgetni a felelős pénzhasználat irányába (meg mondjuk nem árt ha nem kürtölöd világgá hogy nyertél 2 közösségi oldalon, nem plakátolod ki vele a panel üzenőfalát stb). Választhatsz azonnali teljes kifizetést, vagy havi részletekben kaphatod stb, ezt majd ők elmondják ha oda eljutsz. Persze ezek csak tanácsok, azt csinálsz a pénzeddel amit akarsz.


400e alatt helyben fizetik a lottózókban.


Nekem személy szerint 100-150 ezer volt a legnagyobb, azt meg helyben kiadják neked a lottózóban.

2023. ápr. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Online kitöltésnél annyi, ha 2milla felett nyersz, nem a szelvényt viszed be, hanem ott az átadás helyszínén kell belépned az online fiókodba (felhasználónév, jelszó), illetve a megadott személyes adatokat alá kell tudnod támasztani érvényes magyar okmányokkal (személyi igazolvány, lakcímkártya, hiszen Magyarországon állandó lakcímmel rendelkező magyar állampolgár lottózhat csak hivatalosan), hogy tényleg te vagy a tulajdonos.
2023. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagy nyeremény 200.000ft-tól számít.


Online a hivatalos Szerencsejáték Zrt oldalára gondoltam.


3, 4: köszi, ilyesmi infókra vagyok kíváncsi.

Voltam lottózóba, és mivel online van a szelvényem, mondták hogy az oldalon egy kódot kellett megadnom, és majd hív egy területi képviselő időpont egyeztetés miatt és a lottózóban lebonyolítjuk a folyamatot.

Na hogy mennyi idő telt el a hívás érkezéséig kb, arra lennék kíváncsi :)

2023. ápr. 22. 14:31
 6/7 anonim válasza:

15 ezerből csináltam 975 ezret. Sima 9-es kötés. Én sem értem hogy nem ment el. Előtte 2 hónappal pedig 20 ezerből 497 ezret, ott 6 meccset játszottam.


A nagy nyeremény 1 munkanap alatt megjött, a kisebb 2 munkanap.

2023. ápr. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat!
2023. ápr. 22. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!