Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Fortnite mobilba Pc-s...

Kedves Vezető kérdése:

A Fortnite mobilba Pc-s android emusok is betudnak trollkodni?

Figyelt kérdés

Vagy van olyan mint a Pubg be, hogy csak touch-pados/telefonos emberekkel rak össze?


Amúgy sok android játékélményt elront ez a hűdejópcnmegyazandroid' emulátor is helyzet. :)



2023. ápr. 24. 00:29
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
16 éves kor alatt tilos a regisztráció az oldalra!
2023. ápr. 24. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni kivédeni, mert az emulátort teljes értékű telefonnak nézi, innentől kezdve ha normálisan van megírva az emulátor, akkor sose derül ki te most mobilt, tabletet vagy PC-s emulátort használsz.
2023. ápr. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/live/ductUN_Ow6w?feature=share


[link]


[link]


Pubg ben azért aktívan tesznek a cheaterek ellen.

Egyébként azt tudom ajánlani ma bátran, bárkinek aki mobilon játszana, mert ott most csak mobil playerek vannak!

Sokkal egészségesebb, így a játék. Az emulátorosokat egy match-bebrakja ez a program

[link]

Fortnite- nál érződik a Pc-s dominancia, bár nem tudom hogy itt egyáltalán tesznek e a kártevők ellen.

[link]

Én tegnap kezdtem a Fortnite Mobilet, de a sok Pubg után, már kb a 8. ba benne voltam a Top 10 be, csak frusztráló.

Én még valahol élvezem is ezt, érintőképernyővel lőni Pc-s Android Emu-sok at :D , de így mégsem az igazi :).

Másképp kell ellenük játszani, de nem mindenki régi gamer/hardcore soulsborne fan, mint Én, aki és látom hogy sokan, esetlenuül a földet nézve forognak, és hullanak mint a legyek.


De most akkor vannak az egyre jobb telefonok, főleg a játék miatt vesz az átlagember drága telefont.

Ezzel az android emulátorral, gyakorlatilag csak béna streamerek teszik tönkre a mobiljátékosok élményét, akik mondjuk direkt gamertelefont vettek, hogy szépen fusson rajta a játék. Ez olyan mintha mozgássérültek futóversenyére bárki benevezhetne.

Persze lesznek ügyes mozgássérültek is, de mégis unfair, undorító a dolog.

2023. ápr. 24. 12:31
 4/7 A kérdező kommentje:

39 éves vagyok,

apám anyám meghalt, dolgozok, van 2 gyerekem,

ők is szeretnek játszani mobilon is, konzolon is,

és a párom is.

Nem tudom Te mit dolgozol telefonon, én laptopon dolgozom.

*Ha netán törölnék az előző úriembert.

2023. ápr. 24. 12:48
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ember kapj már a fejedhez! Luxustelefont csak játékra venni olyan, mintha lenne egy fullos barátnőd és csak melltartóban csöcsörésznéd! Ki sem használod az igazi tudását, magyarul elpazarlod önzően a technológiát, a sávszélt stb... Az ilyenek miatt tart itt a társadalmunk, ahol!Lefogadom, fideszes vagy! VAgy miatyánkos
2023. ápr. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez lenyűgöző, csak azért mert valaki esetleg jobban keres mint más, nem iszik, nem dohányzik, tud félretenni és ebből egy drágább terméket akar venni a SAJÁT pénzéből, egyből fideszes lesz, az aztán az áthidalás.

Ez a gondolatmenet kb olyan mint mikor ismerős cégéhez jelentkezett buszsofőr minőségellenőrnek, mert ő Mercedes buszt vezet és szereti a minőséget, ezért lenne jó minőségellenőr XDXDXD


Itt van a drága telefon kell munkához kijelentés is, kedves 6# írnál kérlek kifejezetten mobilra való, a mai komoly számítási kapacitásokat kihasználó programokat, amik indokolják azt amit írtál? Nem drága app-okat, hanem kifejezetten olyanokat, amik megizzasztják és kívánják a 8 magot meg a 6-8GB ramokat. Ahogy én látom, igenis jó részt az egyre növekvő játékigény miatt csinálnak ilyen kapacitású (és ezzel olyan árkategóriás) mobilokat.


Ami pedig a kérdést illeti, persze, te érezheted igazságtalannak az emulátort használó játékosokat, de ez tetszik vagy sem, része a dolognak, mert amíg van rá igény, addig lesznek emulátorok és azt használók.

2023. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak kíváncsiságból kérdeztem, köszi! :)

A Pubg ben már megoldott hogy az emulátorosokat emulátorosokkal metchmakingeli, itt úgy tűnt, de akkor jól látom, hogy nem. Köszönöm! :)

Talán itt is megoldják, bár A Fortnite ban, a Pubg kb 30x os mikrotranzakció, skinfelhozatala van, így lehet hogy nem érdekli őket, csak vegyék a skineket, emote-okat, pass-okat, stb..

Igen, lesz rá igény, de ahogy mondod, a normális mobiljáték élményre is van igény, persze mint fentebb írtam, nyilván ezek csak' a mobiljátékosok igényei.

Nekünk is van PC is, de ezt sose értettem'(irónia), hogy ha pl feltörnek egy konzolt, akkor ma sokan morognak, de ha pl PC-n komplett platformokat (pl Ps3, ps4, android..) is warezolnak, az "rendben van". :)

De, mondom, értelek!

Az előtted szóló, meg igen, a kérdésemből megállapította hogy a halott szüleim vettek nekem csúcskategóriás telefont, Fideszes vagyok, és hogy munkára veszik az emberek 8magos 8gb Ram os telefonokat.

Meg hogy az ilyenek miatt tart itt az ország, mint Én! :) Tanultam, dolgozok, a párom is, de szerintem másnak se luxus ma már egy tisztességes, átlagos munkahellyel rendelkező embernek egy jó telefon, vagy akármi, mert elég jó deal-ek vannak részletre is ma már! :)

De, hagyjuk meg neki szerintem, hogy az országot a mobiljátékosok teszik tönkre! :)

2023. ápr. 24. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!