Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki tud egy gazdag/félgazda...

Valaki tud egy gazdag/félgazdag mta szervert?

Figyelt kérdés

Uncsizok, mostanában.

Eddig ExternalGaming V3-aztam, de elég sok a noki, mindenki könnyen fegyverhez jut, minden nokedli csak kirabolja az embert.

Tudtok valami egyéb szervert, ahol játszanak is playerek?


2023. máj. 3. 20:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Ezt sikerült leszűrni a kérdésből?
2023. máj. 3. 22:07
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ezt. Aki az "uncsizok" szót használja, valamint mta-zik, az mégis mi lehet? De komolyan! Ennél melegebb nincs amit fent leírtál! És nem gond, sok a meleg kocka az mta szervereken.
2023. máj. 4. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok bumzi, de mi a francért lenne az bzi aki MTA-zik?
2023. máj. 4. 07:54
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi na, csak ismerkedni akartam! Azt hittem, hogy az "uncsizok" szóval egyértelművé teszed, hogy milyen beállítottságú vagy! Akkor légy szíves ne használj ilyen szavakat, mert ezt tipikusan az ismerkedésre vágyom helyett használjuk, mármint az "uncsizok" kifejezést! És MTA szervereken nagyon sokan ismerkedünk!
2023. máj. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!