Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerettem volna játékokat...

Szerettem volna játékokat venni online, de nem tudtam. Miért?

Figyelt kérdés
OTP Bankos a kártyám. Euró alapú fizetés volt nem forint és nem tudtam venni. Szerintetek lehet azért, mert nem nemzetközi a kártyám? Ha átállítatom, hogy nemzetközileg váltsa a dollárt, eurót akkor szerintetek jó lesz? Ez lehetett a gond?

2023. máj. 10. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már nem létezik "nemzetközi" és "belföldi" kártya. A VISA és Mastercard alapú kártyák mind alkalmasak deviza alapú fizetésre, de sajna még sok bank Maestro-val szerencsétlenkedik, amit szinte sehol sem fogadnak el. Ha a kártyádon egy egymásba fonódó piros és kék kör szimbóluma van, akkor az Maestro. Azzal nincs mit tenni, igényelned kell egy másikat (lehetőleg Mastercard-osat).
2023. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs átállítva, csak forint alapú fizetésre jó. Tudom, mert be kell mennem átállítatni ha megyek külföldre nyaralni. Pont emiatt tudom. Viszont azt nem tudom, hogy ez maestro vagy sem. Köszi az információt. Ezt csekkolom. Illetve vásárlói kártyám van még. Azzal szerintetek esetleg lehet fizetni????
2023. máj. 10. 11:04
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem piros és narancssárga kör fonódik egymásba. Az milyen fajta kártya?
2023. máj. 10. 11:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Mastercard
2023. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Ha azt mondod MasterCard jó rá akkor biztos ezért nem tudtam. Covid alatt volt kb pont kártya cserém és akkor nem kértem, hogy nemzetközi legyen. Ezt tudom.
2023. máj. 10. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!