Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hova rakjam COD2-be a wh-t,...

Hova rakjam COD2-be a wh-t, hogy működjön?

Figyelt kérdés
Csak simán rakjam be a játék mappájába, vagy hova rakjam?
2010. okt. 10. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
a lomtárba !
2010. okt. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A kérdésre válaszolj!!

Nyomorékokra nem vagyok kíváncsi! =) ♥

2010. okt. 10. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg rád nem vagyunk kíváncsiak, eriggy' aludni! Az orrodat meg töröld meg, mert taknyos! =P
2010. okt. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért nem mondják meg mert nem akarnak még +1 cheatert COD2 szerverekre mert így is van elég!
2010. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak ki akartam volna próbálni, hogy milyen! Engem is idegesítenek a whsok..Csak kíváncsi lettem volna, hogy tényleg zöld mozgó emberek amiket látni lehet, vagy ez kamu?
2010. okt. 11. 13:41
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok taknyos! 17 éves vagyok! ;)

És lány! Baj, hogy csak kíváncsi vagyok?

2010. okt. 11. 13:42
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekel, hogy néz ki, akkor keresel google-ban punkbuster fogta csalókat, sőt, youtube-on van fent videó is, hogy hogy néznek ezek ki hazsnálat közben. Ha csak ki akarod próbálni kíváncsiságból, azért azzal a jó híredet is kockáztatod, nem? Ja, hogy nevet váltasz? Akkor ugyan olyan semmirekellő csaló vagy, mint az összes többi, akik naponta, szerverenként, sőt percenként váltogatják a nevüket! Na akarj ilyen lenni. Ha kíváncsi vagy, keress utána, nézd meg, pont elég a kép, meg a videó, hogy milyenek is. Nekem legalábbis.
2010. okt. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nézegettem! Sőt láttam egy videót amit nem értettem! A csapattársai zöldek voltak az ellenséget meg úgy látta mint rendesen játékba! =/
2010. okt. 12. 08:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Gondolom ez kamu kérdés... Nem hiszem h nem tudod , hogy működnek ezek a hack programok. Egyszerü: Wh (wallhack) átlátsz vele a falakon. Némelyik program egyszerű, kb 1 menüből áll. És kb on és off funkció van. De vannak nagyon fejlett wh-k amikben még azt is be tudod állítani, hogy milyen színü legyen az ellenfél és a csapattárs. Némelyik más szinnel jelöli azokat a testrészeket amelyek számodra is ládszódnak. De az egyszerűbb wh-k csak eyg szines kockát mutatnak az ember körűl. De szerintem kamu ez a kérdés...
2010. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem kamu! Azt tudom, hogy wh-wal átlátni a falon! Azt nem tudtam, hogy hogyan! Szoktam játszani Pb-n és egy csomó ember whzik! És mindegyik tagadja pedig nagyon látszik, hogy már a falon bemért és ugrott és lőtt! Na de mind1, én csak azt akartam megnézni, hogy végül is milyen de, már töröltem én is utálom a wh-sokat! (=
2010. okt. 13. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!