Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftba hogy kell most...

Pintér László kérdése:

Minecraftba hogy kell most telepíteni az Optifene és egyéb módokat? Optifine-nál csak egy .jar fájlt tölt le.

Figyelt kérdés
2023. máj. 16. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Ha más modokat is akarsz, akkor leszeded a forge vagy a fabric modloader-t és előbb azt telepíted egy meglévő mc verzióra. Az optifine-t és az összes többi modot csak be kell dobnod egy "mods" mappába, a ".minecraft"-on belül.


Ha jól tudom, akkor az optifine csak forge-al fut.

2023. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor csak csinálok egy "mods" mappát a játék főkönyvtárába és ennyi?
2023. máj. 16. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Szedd le innen a forge-ot arra a verzióra, amin játszani szeretnél. Csak el kell indítani a leszedett fájlt és telepíteni.


Ha ezután nincs alapból mods mappa, akkor csinálj egyet és dobáld be az összes többi modot, az optifine-al együtt.

2023. máj. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Eddig torrentes verzióval játszottam és ott alapból telepítve volt, de ma megvettem (( fuhhh... hát maga a játék telepítése Microsoft-on keresztül számomra három hajtépés volt )) és nem leltem mods mappát, valahol meg azt olvastam, hogy újabban nem kell forge az optifine telepítéséhez.
2023. máj. 16. 19:15
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
lehet külön is telepíteni csak a jar fájlból, csak nem tudusz majd mellé más modokat berakni.
2023. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Optifine, nem optifene...
2023. máj. 17. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :) Eddig torrentes verzióval játszottam és ott alapból telepítve volt, de ma megvettem (( fuhhh... hát maga a játék telepítése Microsoft-on keresztül számomra három hajtépés volt )) és nem leltem mods mappát, valahol meg azt olvastam, hogy újabban nem kell forge az optifine telepítéséhez.

tegnap 19:15

2023. máj. 17. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!