Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA V-ben hogyan lehet mentett...

GTA V-ben hogyan lehet mentett játékot törölni?

Figyelt kérdés
XBOX 360-on van több mentés is, azokat ki lehet törölni hogy ne legyen ott? Csak mert kocsit zavaró. Láttam már itt hasonló kérdést, de arra nem érkezett egyértelmű válasz. Online kell kenni, esetleg játékon kívül kell? Csak mert FIFA-ban pl. játékon belül lehet törölni. Itt nincs delete opció.

2023. máj. 18. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy emlékszem igen, de már vagy 10 éve játszottam a játékkal 360on. A Settings / Storage menüben éred el a tárhelyeket és a játék mappájában szerintem lehet a mentéseket egyenként törölni. Nem kell online lenned kivéve, ha a felhőtárhelyedre mented a játékot (Cloud Storage). Ha jól tudom vannak a sima mentések és van a rendszerbeállítás, azt ne töröld. A legbiztosabb ha bedugsz egy USB pendriveot és áthelyezed (move) rá a mentéseket amiket törölni szeretnél. Utána húzd ki és indítsd el a játékot. Ha minden oké akkor letörölheted a pendriveot is.
2023. máj. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Sikerült megoldanom. :)
2023. máj. 19. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!