Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki segitsen megtalálni...

Valaki segitsen megtalálni ezt a régi játékot?

Figyelt kérdés
Apukámmal anno 2013-2014 környékén találtunk egy ilyen ókori görög vagy római játékot amiben egy várost kellett felépitened. Ilyen animált cucc volt tehát nem valódi textúra. Ilyen fehér köpenyekben voltak az emberek. Nagyon halvány emlékeim vannak róla. Kérlek valaki segitsen mert gyerekkorom játéka volt

2023. máj. 25. 22:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui: voltak olyan épületek,hogy egy ilyen nagy távcső,vagy nagyitó volt rajta,volt ilyen kikötő szerőség és a kezdőoldalon egy pali volt fehér köpenyben jobbra meg a házak és az ehhez hasonló épületek balra meg lent talán a kikötő/tenger. Olyan is volt,hogy mire elkészült egy épület várni kellet xy perc/órát. Stb stb. Több éve keresem :D
2023. máj. 25. 22:19
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán az Acropolis?

[link]

2023. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos nem. Nem ilyen valósághű a grafikája hanem animált stilusú! De azért köszi:)
2023. máj. 25. 22:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen típusú játék volt? Pl ha interneten, böngészőn keresztül játszható, akkor lehetett az Ikariam is.
2023. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Caesar III vagy a sorozat valamelyik másik része?
2023. máj. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Hintalow ***** válasza:

Valamilyen stratègia volt egyáltalán? Izometrikus (fentről kicsit döntve) nèzetben? Mert ez sem egyèrtelmű.

Ha tènyleg valamilyen bönèszős játèkocska volt, akkor kb. esèlytelen, azok ezerszám kèszültek mindenfèle dokumentáció nèlkül.

2023. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Hintalow ***** válasza:
A caesar szèrián kìvül mèg a Zeus: Master of Olympus hasonló mèg a tèmában 🙂
2023. máj. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Böngészős játék volt. Egyiksem amit mondtatok az. Talán már sosem fogom megtalálni :/

Igen felülről nézős volt döntve!

2023. máj. 27. 12:22
 9/9 Esztike2 válasza:

Kellett benne vízcseppeket meg gyöngyöket gyűjteni, hogy tovább tud fejleszteni az épületeket vagy területet tudj vásárolni?

Mert ha igen, akkor én is azt keresem. 2013 és 2015 között játszottam vele laptopon. Először letöltöttem, utána benne volt a microsoft store-ban is (úgy emlékszem). Mostanában gondoltam rá, hogy játszok vele, de nem emlékszem a címére. :(

2023. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!