Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban a nether tetejére...

Pintér László kérdése:

Minecraftban a nether tetejére tett portálok miért "akadnak" össze a rendes világ portáljaival?

Figyelt kérdés

1.19.4

Már vagy 2 órája ezzel szívok. Van három portál fent a nether tetején és van 3 portál a rendes világban, a nether portálok a fenti koordináták 8-cal osztva blablabla. De össze-vissza dobál két portál között. Van egy amivel a szaporított falusiakat viszem át a nether tetejére, ott összefogva, meg van egy amelyikkel szimplán fel-le utazgatok a nether tetején, és ez a kettő össze-vissza cseréli egymást, hiába vannak a megfelelő koordinátákon, hol a falusi szaporító megy át a nether tetejére, hol a sima feljáró a falusi gyűjtőbe, egyszerűen nem értem. Egyszerűen nem értem, hogyha a pontos koordinátákon van és egyszer már volt két portál között oda-vissza út, akkor miért tud bekavarni egy harmadik meg egy negyedik portál az előző kettőbe...Nem értem... Videókban pár perces sztori, de Én már órák óta idegeskedek vele...


2023. máj. 29. 15:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!