Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi ennek a régi pc játéknak a...

Gerix28 kérdése:

Mi ennek a régi pc játéknak a neve?

Figyelt kérdés

Még amikor kicsi voltam játszottam egy játékkal. Ködösek az emlékeim, de arra emlékszem, hogy felülnézetes volt és egy ilyen kis piros propeller sapkás plüss karakterrel kellett hasonló buborékba zárt színes plüss figurákat bevinni a házukba úgy, hogy áthaladtunk rajtuk, majd azok mögénk csatolódtak. Közben a pálya tele volt ilyen kis füst szerű szornyekkel, akiket ki kellett kerülni. Volt egy másik rózsaszín főkarakter is, az ő fején egy masni volt. Kb. így nézhettek ki (ezeket a képeket én szerkesztettem):

[link]

[link]

A játék kb 15 éves lehet, vagy régebbi.



2023. máj. 29. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én lehet sejtem miről beszélsz, bár a nevére nem emlékszem. A Friv-en volt egy nagyon hasonló játék, ott nézd meg esetleg, ha persze az oldal létezik még.
2023. máj. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2023. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2023. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Már vagy húsz alkalommal feltették itt ezt a kérdést, és a válasz minden esetben: Iggle Pop! :) Az eredetit nem tudom, de a Steamen kapható a Deluxe verzió.

https://www.youtube.com/watch?v=Iitvg553Mqk

2023. máj. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megvan a játék amit kerestem! Iggle Pop volt a címe
2023. jún. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!