Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogwarts Legacy játékban,...

Hogwarts Legacy játékban, miért nem fogadja el a tokeneket a klubszoba ládája, csak kettőt számol, mégis eltűnik a saját leltárból (ládámból) mind a 16?

Figyelt kérdés
Nem fejeződött be a küldetés! Még mindig az írja, vigyem vissza a tokeneket a klubszoba ládájába. A szekrények üresek, így újra nem lehet összegyűjteni a tokeneket.

2023. máj. 31. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
16x kell kattintani a klub ládára, mert egyesével teszi bele.
2023. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, de ez egyértelmű számomra is. A probléma, hogy kettő után pirosra vált a láda feletti szöveg és nem lehet beletenni többet, az én táramból/ládámból pedig eltűnnek a tokenek. 😲🙁 Viszont még mindig azt írja ki a feladatnál, vigyem a klubszobába és tegyem bele. 🤔

A szekrények nyitva vannak, nem lehet újra összeszedni a tokeneket. 🤔😲🙁


Ezen kívül jelenleg nincs semmi más mellékküldetésem, még az összes barlangot, ellenséges helyet is elvégeztem. 39-es szinten vagyok, ha ezt a token feladatot is befejeztem, átlépett volna a 40-esre. (még az állatokból is megvan szinte az összes extra ❇-os! 😁🤘 Mellesleg, a ❇-os állatpároknak ❇-os kicsinye születik.) 65 000 pénzem van, már elkölteni is alig bírnám. 🤘💲🤑 Ruháim is lényegében max szinten vannak. A halálfalókat, manókat, pókokat, stb. úgy aprítom, akár Dumbledore. 😁 Evvel a karakterrel 95 óra játékidőnél tartok.


Másodszor játszom a játékot, nehéz szintbeállítással. Előszőr sztori módban vittem végig, de akkor a fő küldetésre koncentráltam inkább, 37-es szinten, 69 óra játékidővel legyőztem a főgonosz Ranrokot és csatlósait. Akkor nem szórakoztam a tokenekkel. Most evval az első karakterrel is megpróbálom összeszedni a tokenekt. Kíváncsi vagyok, avval is előjön-e ez a probléma.

2023. jún. 1. 09:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Értem, jó kérdés, akkor eléggé tanácstalan vagyok. Ahogy néztem másnak is van ilyen gondja a legújabb patch óta.

[link]

2023. jún. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

YouTube-on, olyan videónál, ahol bemutatják, hol vannak a tokenek, jelezték ez valóban egy frissítés óta romlott el. Napokban ismét frissítették a játékot, kijavították a problémát!!! Elfogadta és megadta a jutalom házhoz tartozó kabátot, ami nagyon jól néz ki. Sajnos a képességi szint (XP) nem növekedett. :-(

Végig vittem a karaktert 39-es szinten. Tulajdonképp a végjáték nem volt nagy kihívás, ripsz-ropsz aprítottam az ellent és legyőztem Ranrokot. Mondhatom, a nehézségi szintbeállítás csak a játék első felében tartalmaz jelentősebb különbéget, amint emelkedik a képesség, úgy egyre kevésbé érezhető strapásnak nehéz beállítással. Annyi különbég van még, hogy történet módban van automata zárnyitás (⏹ gomb), nehéz módban nekünk kell szórakozni a zárral. Illetve sztori módban volt egy Sütőtök - szellem mellékszál és egy szellem vadászó küldetés (már nem emlékszem a részleteire, de valamilyen húsról volt szó).

2023. jún. 7. 12:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!