Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fifa 23 nem indul el a töltő...

Fifa 23 nem indul el a töltő képernyőnél tovább probléma?

Figyelt kérdés
Szóval el akarom indítani a játékot és meg áll a kezdő képnél, percekig. Nem ír ki semmit, se crash, se semmi. Nem tudom mi a probléma, ha valaki tud segíteni, írjon.

2023. jún. 11. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Számítógéped? Lehet gyenge a játékhoz, ezért nem jutsz tovább, nálam is volt régen ilyen.

A másik az újratelepítés vagy hibaellenőrzés, bár origin-en nem tudom hogy van, steamen lehet ellenőrzést futtatni, ha hibás valamelyik fájl azt letölti még egyszer.

2023. jún. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor volt ilyen még fifa 17 nél mikor régi videokártyámat már nem támogatta. Pedig amúgy bőven elég kellett volna legyen 2gb-os hd 6950-es. Megoldás másik újabb vidikártya volt.
2023. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval EA pro-val van meg a játék. 2gb-os videókártyám van, szerintem elkéne futnia rajta. Nem nagy teljesítményű játék.
2023. jún. 12. 19:58
 4/5 anonim ***** válasza:

a 2gb-os kártya elég régi, plusz semmit nem mond, mert van vagy 800 videokártya amiben 2GB ram van, ennél pontosabban mi van a gépben?

Ha nem tudod, keresőbe írd be "Eszközkezelő", ott alul van olyan hogy videokártyák, azt nyisd le és ír le onnan.

2023. jún. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fifa 23-hoz az bőven kevés lesz. Minimum 4 gigás kell.
2023. jún. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!