Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy hívják ezt a játék...

Hogy hívják ezt a játék fajtát és milyen hasonló játékok vannak (mobilra)? Összepárosító...

Figyelt kérdés

[link]

Nem a nevét (ami butterfly kyodai) kérdezem...

Play Áruház-ban ezen a néven csak hasonlókat találtam, de mind zárt térben van, azaz kívülről nem tudom összepárosítani őket. És jó lenne, ha összepárosítási effekt nem zavarna be a játékba, tehát más effect lenne...



2023. jún. 13. 20:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha már nincsenek egymás mellet egyformák hogy fejezem be a pályát? Amúgy jó játék, jöhet még hasonló.
2023. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Akkor automatikusan összekeverődik. Viszont az a baj, hogy ez az "automatikusan összekeverődik" limitálva van. Ott látható valahol ennek a funkciónak/segítségnek a száma. Nem tudom most, hogy hol, több, mint 1 éve nem játszottam vele és akkor is laptop-on, most pedig csak telefonom van. Azért nem nyitom most meg, mert 2-3 reklám is előjön. Lehet, hogy mobilon máshogy néz ki vagy változtattak rajta.

És azt nem veszi figyelembe a rendszer, hogy esetleg fizikailag képtelen lehetőségek miatt használta automatikusan a segítséget vagy pedig te magad nyomsz rá.

Sokszor én is azt gondoltam, hogy bug-os a játék, mert nincsen már lehetőség és mégsem keverte össze. Sokadjára átnéztem és mégis volt lehetőség. Mindez még azok után is megtörtént, hogy vagy már 20-30x végigjátszottam.


Ami logikai játékok és szeretek velük játszani, az a következők: Dopuz (Numpuz) - ezen belül Merge Seven, Sliding Puzzle, Picture Cross (grafilogika vagy nonogram néven is megtalálható).

Ha szereted a matekot: "Matematika - kvíz játék" Atom Games Ent. - könnyűtől a nehézig és az értelmetlenül nehéz szintig vannak benne matematikai feladványok.

Egy darabig lehet élvezni a "2048" típusú játékokat is, de egyéne válogatja.


Bizonyos szempontból az említett Pictures Cross hasonlít hozzá a legjobban.

2023. jún. 14. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!