Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Volt valaha a Commodore gépre...

Volt valaha a Commodore gépre egy olyan játék, hogy "... hunter". Melyik lehet ez?

Figyelt kérdés

Oldalnézetes játék, egy vadász van benne, és 4 fajta vad, felváltva. Skorpió, tigris, ilyenek.

Egyszerre csak az egyik jön, és ha elég sokat legyőzöl, kitesz a képernyőre egy nyilat, és mehetsz a következő pályára.

Ha meghalsz, elveszíted a nyilak felét, ha elfogynak, vége a játéknak.


2023. jún. 16. 22:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez az?


[link]

2023. jún. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hasonlít, de sajnos nem.

Ember nagyságú skorpió volt benne, és tigris, az szemből. Valahogy oldalazott, mint egy rák.

Nem volt score sem, csak az ajándék nyilak.

Szellemre és békára sem emlékszem.

2023. jún. 19. 14:20
 3/3 A kérdező kommentje:

De majdnem jó volt, ez az: commodore games beyond forbidden forest

https://www.youtube.com/watch?v=dfbEWXXo8T4


Viszont, ami nekem fura, hogy ezen a videón 4 nyíl után átkerültél a következő sorozat pályára.

Amit meg én játszottam, ott nem. 32 nyíllal éppen tele lett a képernyő, és még mindig az első szinten voltam.

Ezért érdekelt, hogy mi van utána... de, ahogy látom, elég borzalmas helyszínek.

2023. jún. 23. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!