Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki ilyen seedeket a...

Valaki ilyen seedeket a minecraft 1.20 frissítéséhez tud?

Figyelt kérdés
Olyasmi kéne ami ilyen barlangosabb, konkrétan a föld alatt nem messze van egy közepes lyuk/barlang végződés ahol ki lehet alakítani egy bázist, meg hogy egy buja barlang legyen az az úgymond lyuk vagy közepes barlang végződés, érthetőbben talán: olyanrol beszélek ami nem folytatódik, konkrétan egy lyuk, csak közepes méretű helyiség ahol el fér egy kisebb bázis. Remélem valamennyire érthető amit itt próbáltam el hebegni🥲, Előre is köszönöm szépen mindenkinek!
2023. jún. 21. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
keress neten, kugli és dzsátubé a barátaid
2023. jún. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért kértem hogy aki tud az írjon itt seedeket mert neten nem talátam jókat, és halvány gőzömsincs hogy mi az amiket írtál utána, seedeket kértem, nem ötleteket hol találhatnék, ha nem tudsz seedeket írni akkor kérlek ne írj semmit, és ez vonatkozik másokra is ha egyáltalán valaki még ír ide valaha.
2023. júl. 5. 17:34
 3/4 anonim ***** válasza:
azokat a seedeket, amik valaha felkerültek a netre, azokat is úgy fedezték fel véletlenül, nem tudjuk, előre, hogy mit fog generálni, majd később (pár hónap) nézz róla videókat a neten, amikor a nagy közösség legenerált annyi világot 1.20-ban, hogy érdemes legyen belőle válogatni és seedeket közzétenni...
2023. júl. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és ahhoz, hogy valaha írjon még ide valaki, kiemeled a kérdésed, ilyen egyszerű
2023. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!