Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Days gone mért ennyire nehéz?

Days gone mért ennyire nehéz?

Figyelt kérdés

meg vásároltam a days gone-t legkönnyebb fokozaton játszom.de mégis, egy zombi 3x rám üt meg halok! mi lesz velem a hordáknál? előre félek!

tudom hogy van a játékban, ilyen NÉRO fecskendezők vagy micsodák! amivel tudod fejleszteni magad! hogy erősebb legyél. de nem tudom, melyiket kell fejleszteni. melyikre jusson több! mert úgy halottam nem sok fecskendező van!


kérhetnénk erről a NÉRO fecskendezőről, egy gyors talpalót tőletek? mert úgy halottam, hogy az Állóképességre kell nagyon rá gyúrni, a horda miatt! de igy elég tré, hogy egy zombinak 3 ütés vagyok.


2023. jún. 27. 17:07
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
bocs! NERO
2023. jún. 27. 17:11
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig nehéz amíg megveszed a Tommy gunt :D emlékszem az a legerősebb fegyver a játékban
2023. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ki mondta hogy menj neki a hordáknak? xD


Én Dying Light-ba nightmare-n tolom és nem is olyan nehéz. Nyilván nem rohanok bele 1 tömeg zomobiba. xD


többet ÉSSZEL mint erővel, ezt tudom tanácsolni.

2023. jún. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy igen, az elején érdemes menekülni előlük azért van a motor is
2023. jún. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
nem rohanok bele a hordákba :D nem érzem magam RAMBONAK! :D csak lesz a játékban olyan, hogy ha akarod ha nem, meg kell küzdened velük. vagy tévedek?
2023. jún. 27. 17:53
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Hacsak nem story miatt lesz akkor nem kötelező. Ha pedig story miatt akkor sem lehetetlenre csinálták meg. Pláne hogy legkönnyebben tolod. Akkor én mit mondjak Nightmare szinten Dying Light-ba. 3-4nél többet egyszerre én sem merek bevállalni, ennyit is csak akkor ha "átlagos" zombik. Ha volik vagy bármilyen fejlettebb dögök akkor csak egyesével. van amelyik itt is képes 1-2 hitből megfektetni téged ha nem vigyázol. Pláne ha vmi robbanó cuccot talál el az ütése ami ezek után robban, azt te sem úszod meg szárazon. :D Nem 1x haltam már olyan miatt hogy 2 kezes kalapáccsal oda ütött ahova nem kellett volna és mivel közelbe voltam én is robbantam(azonnali halál) szóval. :D
2023. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hmm komoly lehetett :D én mindig könnyű fokozaton játszom a játékokat egy közepes nehézséget, vállaltam be most a resi4 remake-nél. és ott ramon salazar-al meg gyűlt a bajom. :D
2023. jún. 27. 18:18
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én általában mindig a legnehezebben. Szeretem sz#patni magam ilyen téren. xD Meg különben is számomra elveszti a lényegét a játék ha 1 ütésből leölök mindent és mindenkit, annak úgy mi értelme van? Inkább megszenvedek vele és lesz sikerérzetem. :D
2023. jún. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A fecskendezőkből pont annyi van, hogy ki tudd maxolni mindhárom képességedet. Szóval attól nem kell tartanod, hogy valamire ne jutna. Persze ahhoz meg kell mindet találni.


A zombiknál meg érdemes hátulról támadni illetve elterelni a figyelmüket kavics dobálással. Én a legtöbb ellenséget lopakodva öltem meg, mert egyébként csak feleslegesen törik a közelharci fegyver. Hordáknál meg érdemes egy helyre terelni őket és molotov koktéllal egész gyorsan kiirthatóak.

2023. jún. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a válaszát! neked pedig külön utolsó! jó tudni, hogy van elég fecskendező! és mind meg fogom találni. :D
2023. jún. 27. 18:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!