Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox series x konzolomat a...

Xbox series x konzolomat a Samsung tv-m minden bekapcsoláskor bekapcsolja automatikusan.Ezt nem tudom kikapcsolni.Hogy lehet ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Én csak azt akarom,hogy a konzol kapcsolja be a tv-t és nem forditva

2023. júl. 2. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd a konzol bemenetén a tévét, mert a következő bekapcsoláskor az utolsó bemenetre áll és bekapcsolja azt az eszközt. Ha előtte átteszed például tévére akkor nem fog bekapcsolni az Xbox.
2023. júl. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
HDMI CEC, kapcsold ki a TV-ben ezt a funkciót.
2023. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A cec-t már kikapcsolás.Első:hozzám ki a box hdmi kábelt és csak a vodafone box legyen rajta?
2023. júl. 2. 13:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Bocs a teló átirta
2023. júl. 2. 13:21
 5/10 A kérdező kommentje:
Kipróbálás...kihutam a hdmi-t és így is bekapcsolt.gondolom WiFi-vel
2023. júl. 2. 13:47
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy a tv távirányítója kapcsolja be
2023. júl. 2. 14:00
 7/10 anonim ***** válasza:

A HDMI CEC beállításokba kell bemenned az Xbox beállításai között. Itt a leírás bár a menü már azóta át lett alakítva egy kicsit: [link]


Ha jól emlékszem most már összevonták a menüpontokat és van egy olyan hogy az Xbox ki-be kapcsolhatja a Tvt (ezt hagyd bekapcsolva szerintem) és egy olyan hogy más eszközök ki-be kapcsolhatják a konzolt (ezt kapcsold ki).

2023. júl. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Beállítások > Energiagazdálkodási lehetőségek > Energiagazdálkodási lehetőségek testreszabása > És itt a "Indításkor a tévé jelenjen meg"
2023. júl. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bing mesterséges intelligencia válasza: Az Xbox Series X konzol bekapcsolásához a TV-n is be kell kapcsolni az HDMI-CEC funkciót. Az HDMI-CEC funkció lehetővé teszi, hogy az Xbox Series X konzol bekapcsolja a TV-t és az összes csatlakoztatott eszközt, amikor az Xbox Series X konzolt bekapcsolják. Az Xbox Series X|S konzolon nincs optikai (S/PDIF) hangkimeneti port. Audioeszközök beállításához csatlakoztasd a konzolt a TV-hez a mellékelt HDMI-kábellel, majd csatlakoztasd a TV-t a sztereó vevőkészülékhez vagy soundbarhoz a TV optikai (S/PDIF) kimeneti portján keresztü


Google válasza: Ez úgy hangzik, mintha a HDMI-CEC be van állítva a konzolon . Ez lehetővé teszi, hogy a konzol be- vagy kikapcsolja a TV-t, amikor be- vagy kikapcsolja a konzolt. Lehetséges, hogy a konzol nem állt le teljesen, amikor kikapcsolja a TV-t, így hamis „bekapcsolás” jelet kaphat a konzoltól

2023. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na a probléma nem oldódott meg de rájöttem,hogy működik:a samsung tv-n vahy egy menü sáv ahol legelső képen a legutóbb használt ,,eszköz van,, xbox vagy vodafone media box.Ha boxozás után rányomok a vodafone boxra mintha tévéznék akkor legközelebb a box nem kapcsol be...viszont a vodafone box se ,az mondjuk soha.Na az összes tanács ellenére ezt amugy nem lehezett kokapcsolni csak mindig másra váltani tv kikapcs előtt
2023. aug. 1. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!