Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gamer monitor vásárlás döntésb...

Gamer monitor vásárlás döntésben tudna egy hozzáértő segíteni?

Figyelt kérdés

Gamer monitort vásárolnék maximum 200e Ft-t szánnék rá. Elsődlegesen CS:GO-hoz használnám/játszanék. Nem tudok dönteni, hogy 240hz elég lenne, vagy a jobb 360hz-t válasszak? Illetve a legtöbbek által használ Zowie monitorokban nincs G-Sync. Jobb lenne egy olyat nézni amiben van? 240hz Zowie XL2546K árából már tudnék 360hz g-sync monitort is venni akkor miért éri meg? (nem értem).

Már teljesen elvesztem a keresgélésben és, hogy mit válasszak?

Ti akik hasonlóban gondolkoztok/gondolkoztatok milyen szempont alapján választottatok? Valami tippet tudnátok milyen monitor érné meg maximum ebben az árkategóriában ?



2023. júl. 2. 23:27
 1/1 anonim válasza:
Ajánlom az árukeresőt, ahol tetszés szerint tudod szűrni a monitorokat. Ha a "Rendezés"-t átállítod "Olcsókra", akkor megtalálhatod a számodra legjobb monitort. Remélem tudtam segíteni.
2023. júl. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!