Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van esély arra, hogy az...

Van esély arra, hogy az Ubisoft segít nekem a Prince of Persia Warrior Withinnel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Felvettem velük a kapcsolatot a játékban lévő buggal kapcsolatban. Mikor keresztül megyek egy idő portálon, hirtelen minden eltűnik körülöttem, és a mélybe zuhanok és meghalok. Így képtelenség megcsinálni a halál nélküli trófeát PS3-on. Ha jól tudom 2010-es a játék. Megírtam nekik mi a gond, oda csatoltam egy képernyő fotót is.

Van rá esély szerintetek, hogy érdemben tudnak, illetve akarnak segíteni? Például manuálisan a profilomhoz adni a trófeát, vagy patchelni?



2023. júl. 3. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem is jött ki a játék PS3-ra.
2023. júl. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De igen, Trilogy néven. Tehát a The Sands of Time is rajta van
2023. júl. 4. 01:14
 3/7 anonim ***** válasza:
PS3-on már nem fognak bugokkal foglalkozni sajnos :/
2023. júl. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kaptam egy választ, miszerint utána néznek, de valószínűleg már nem fognak foglalkozni vele igen.
2023. júl. 25. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Mostanában inkább azzal foglalkoznak, hogy minél több ps3 online szervert lekapcsoljonak, mondjuk most pár napja ismét működnek az Assassins creed-ek, Splinter cell Blacklist, Driver san francisco, Ghost recon future soldier játékok online :O Pedig 2022-ben már kilettek kapcsolva a szerverek, msot meg mennek megint
2023. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rayman legendset is lelőtték úgy tűnik... :(
2023. júl. 26. 00:57
 7/7 anonim ***** válasza:
azt úgy tudom még ps4-en is
2023. júl. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!