Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pokémon goban kérek egy kis...

Pokémon goban kérek egy kis segítséget, hogyan ne töröljék az account omat?

Figyelt kérdés

Ez olyan mint a kondi. Nem fejlődsz elég gyorsan és megnézed hogyan tudnál gyorsabban fejlődni...

Egyik haverom mondta hogy van ez a go friend, sokkal gyorsabban fejlődtem, de akkor is pénzt kellett rá költsek ha fejlődni akartam (remote raidpass). Aztán kaptam egy módosított Pokémon go appot. Qrva jó, ott tudok lenni ahol akarok. Mondták is hogy mire figyeljek. Vidéki vagyok, gondoltam elég lesz ha Pesten vagyok folyamatosan, nem kell nekem New York vagy Tokió... 3 napig nem játszottam és most hogy be léptem azt írják hogy látják a csalást, 6 napom van visszaállítani...

Töröltem a módosított Pokémon go T, és play áruházból vissza telepítettem a régit. De ugyan úgy írja a csalást... Töröltem az át küldött módot, és annak frissítéseit és ugyan úgy ki írja... Bár ezek a letöltések, nem a feltelepített frissítések... Mit tudok tenni még ? Jó lenne ha nem törölnèk...

Viszont sokan így játszanak, akik a környezetemben így játszanak ők ilyet még nem tapasztaltak. Engem miért találtak meg?



2023. júl. 4. 09:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést kéne törölni, nem a kommenteket. :D
2023. júl. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na, bannoltak már? :D
2023. júl. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!