Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hearthstone Melyik pakli...

Hearthstone Melyik pakli éri meg jobban, melyik a jobb: Impfused with power a Warlockkal vagy pedig a Legendary invitation a Paladinnal?

Figyelt kérdés

Nekem a mind2 tetszik és 6 nap múlva ki kell válasszam, melyiket szeretném magamnak, de nem tudom eldönteni. Én személy szerint arra gondoltam, hogy a Warlockost választom, amit aztán ki fogok bővíteni a Prince Renathal-lal, aki ad még 10 helyet a paklimban.

Na mármost ha ugyanezt az elgondolást szeretném a Paladinnal megvalósítani, megbukik az elmélet, mert a Legendary invitation pakliban több olyan kártya is van, ami kizárja a Neutrális kártyákat, vagyis csak paladinost használhatok. Mások azt mondják, a Paladin jobban megéri. Ti mit gondoltok? A választ előre köszönöm.



2023. júl. 4. 17:21
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg nálam még a Mage jöhetne szóba, de azt egyenesen gyengének nevezik…
2023. júl. 4. 18:30
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Mindkettőm van, warlockot többet toltam.
2023. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is azt szeretem jobban.
2023. júl. 7. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!