Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Létezik az Activity társasjáté...

Psycho kérdése:

Létezik az Activity társasjátéknak két főre megalkotott verziója?

Figyelt kérdés
A főcímben lényegében összefoglaltam a kérdést. Tudom, hogy több verziója létezik az Activitynek, de engem kifejezetten olyan érdekelne, amit két ember is tud játszani. A neten nem találtam ilyet, minimum 3 szereplőset leltem csak fel. Tud valaki két személyesről?

2023. júl. 7. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok róla, hogy ilyen létezne, de valamilyen szinten pazarlásnak is érezném. Szerintem simán át lehet a sima (vagy bármely témakörű) activityt fordítani két személyesre. Nem csapatba játszotok, hanem egyénileg.

Aki kitalálja az kap 2 pontot, aki mutogat/rajzol/beszél az egyet vagy fordítva. Így mindkét játékos érdeke, hogy jól csinálja a feladatokat.

2023. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, igen, jobb híján én is valami ilyesmiben gondolkodtam. Csak ugye a pontozás trükkös, hisz ami nekem érdekem, az a másiknak ellenérdeke.

Köszönöm a tippet!

2023. júl. 8. 10:02
 3/6 elistvan ***** válasza:
Nem értek egyet az 1-essel. Ez egy partyjáték, pont a bohóckodáás a lényege a 2 fő pont ezt "ölné meg".
2023. júl. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-as: nem azt mondtam, hogy nekem tetszene két fővel .-.


hanem azt, hogy a rendes szabályzatát forgassák át kétszemélyessé ha ennyire tetszik nekik a játék.

2023. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 elistvan ***** válasza:

Szerintem ez a fából vaskarika tipikus esete. Ezt ilyenre találták ki az az osztrák házaspár aki kitalálta. Biztos lehet enni dinnyét uborkával csak attól még nem lesz finom. Akkor játszanak valami hasonlót. Pl a Fedőnevek játék kissé hasonló na annak van tipikusan 2 fős változata a Fedőnevek négyszemközt. Ezen az oldalon még vélemények is olvashatók róla:

[link]

2023. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak 1 pontot kap az aki mutogat, akkor pont nem érdeke hogy elmutogassa, de ha a kitaláló kap 1 pontot akkkor neki nem érdekw hogy kitalálja.
2023. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!