Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4 vámpírok és hasonlók?

Sims 4 vámpírok és hasonlók?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nemrég kaptam egy új laptopot. Ezen már jól fut a Sims 4. Eddig még csak videókat láttam róla. 100 baba kihívásokat meg stb. Az lenne a kérdésem hogy úgy dob e be a játék mondjuk a parkba vagy valahova vámpírt,vagy űrlénnyel tudok e találkozni,úgy hogy nincs meg az adott kiegészítő. Olvastam ezen az oldalon olyan régebbi kommenteket hogy pl az ufók az alap játékban is elvitték őket. Bár a vámpírokról nem tudok ilyet.


A bunkózó emberek kerüljenek el. Sajnos elég sok akad.



2023. júl. 7. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Ami nem része az alapjátéknak, az kieg vásárlása nélkül nem elérhető. Mit nem lehet ezen érteni?
2023. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem, a vámpírokhoz kell a kieg. De az UFO-k talán benne vannak az alap game-ben is.
2023. júl. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Az hogy te képtelen vagy felfogni a nyilvánvalót az nem a "bunkózó" emberek hibája. Nyilván nem ok nélkül van Vampires DLC-je a játéknak. Előző részekben sem volt benne alapból, szóval elég egyértelmű kéne legyen.
2023. júl. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Földönkívüliek benne vannak az alap játékban, de boszorkányok, sellők, vámpírok, vérfarkasok csak az adott kiegészítőben (mindegyik külön kiegben, ráadásul - sajnos).
2023. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem a kérdező védelmében akarok szólni. De leírta hogy akkor kezdte a játékot. Nem tudhat rögtön mindenki mindent. Mikor kezdtem,én se tudtam. És mi van akkor ha valaki nem játszott az elősző részekkel?? Nem mindenki elé rakták oda a játékot már újszülött korában. (pl. én 10-11 éves voltam mikor megkaptam az 1. telefonom,és sokkal jobb is,nem lettem olyan függő mint a mai fiatalok)
2023. okt. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#5. Még ha nem is játszott korábbi résszekkel, akkor is nyilvánvaló hogy mi van és nincs. Ha már látja hogy van vampire dlc meg werewolf is meg a többi akkor nyilvánvaló hogy alap játékba nincs benne... Ez a józan paraszti észről szól.
2023. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!