Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Star Stable-ben csökkent a...

Star Stable-ben csökkent a maximális sebessége a lónak?

Figyelt kérdés
Rég nem játszottam, viszont most felléptem és észrevettem, hogy frissítették a lófejlesztést. Viszont úgy emlékszem régen 15-ös lónak maxos szettel 27 volt a sebessége, viszont most csak 26-ot mutat. Csökkentették vagy vannak magasabb sebességű felszerelések mostmár a játékban?

2023. júl. 8. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
26-ban lett maximálva, mert egyre több a 22-23-as szintű játékos, akiknek a szintje miatt gyorsabb lenne a lova, de ez a szint csak időszakos küldikkel érhető el, új játékosoknak nem, ezért a régi magas szintűek előnyben voltak a versenyeken. Ez a előny szűnt meg ezzel.
2023. júl. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SweetGirlSSOFan válasza:
26 lett a maximum, mert a 21, 22, 23 szintűek elég sokan voltak, és így gyorsabb lenne a lovuk, de lekorlátozták 26 ra
2023. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!