Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Láttatok valami ijesztőt a...

Láttatok valami ijesztőt a Minecraftban, és ha igen, hol?

Figyelt kérdés

2023. júl. 12. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ja, egyszer, mikor gyémánttal megpakolva épp mentem volna vissza a bázisra át egy lávatengeren és jött egy sistergés hátulról.
2023. júl. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
horror hangokat a barlangban éjszaka
2023. júl. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

- távolban a csontváz beleolvadt a sötétben a kőbe vagy dioritba

- netherben, fortressben két össze nem érő rész (közelről láttam csak, hogy nem ér össze), 1 blokkos réssel, 30m mély, alján lávával

- szellemhangok a védtelen nether portál közelében

- mobok, amiktől a mai napig félek: vindicator, vex, fantom, pillager, ravager, hoglin, piglin brute, warden

2023. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem, mert óriási kockákból áll az egész világ. Hangoktól meg nem tudok félni.
2023. júl. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy sztori, amitől egyszer nagyon megijedtem.

Gondoltam kezdek egy túlélőt az 1.17-es verzióban, és épp egy bánya lejáratnál voltam, esteledett, ment le a nap, sötétedett, és én meghallottam egy ilyen baba síráshoz hasonlító hangot. Borzasztóan befostam, reflexszerűen alt+f4-eztem. Kis utánanézéssel rájöttem, hogy valamiért a róka mobok adnak ki néha ilyen hangokat. Ha erről nem találok információt, sosem jövök rá. Megijedtem, féltem, pedig már nem vagyok olyan fiatal.

2023. júl. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Láttam egyszer egy félperces, rosszminőségű videót, ahogy egy gyerek játszik és nagyban magyaráz valamit idegen nyelven, miközben bányászik egy alagútban épp. És akkor hirtelen ráugrott egy pók a játékban. És iszonyat vérfagyasztó visítás, teljesen torzításba ment hanggal, de úgy visított mintha ölnék, és baromi hosszasan, még a billentyűt és egeret is eldobta, nagyon kemény volt.

Tud ez igazi horror is lenni egyeseknek úgy látszik. Én meg nagyon rég röhögtem akkorát, csak sajnos a videót azóta se sikerült megtalálnom.

2023. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A barlangban vannak ilyen furcsa hangok néha előjönnek olyan 13 hang van, és ha összevágod mind a 13-at akkor egy történet jön ki belőle.

Többet nem is mondok mert fönn van youtube-on Gibbitől minecraft eredet című sorozatában az ütközés.

ápr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!