Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri ez a Sims 4 kiegészítő...

Megéri ez a Sims 4 kiegészítő DLC?

Figyelt kérdés
Season pack-ről lenne szó, most 50%-al akciós. Érdemes megvenni? Senki sem csalódott már érte? Stb...

2023. júl. 16. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Érte biztos nem.
2023. júl. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem megéri:) nagyon sok + dolog van benne, amitől valósághűbb a játék
2023. júl. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon jó kiegészítés, sztem eléggé feldobja a játékmenetet.
2023. júl. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem az egyik legjobb kiegészítő, nagyon "alap" dolgokat ad hozzá a játékhoz. Igaz, pont ezért lehettek volna ezek az alapjáték részei, de az EA így legalább több pénzt tud lehúzni az emberekről...
2023. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvettem. Nem csalódtam, azt kell mondanom hogy megérte! A city livingről mit kell tudni? Még azt is tervezném, van olyan jó mint ez?
2023. júl. 19. 00:47
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szintén nagyon jó kiegészítőnek tartom, a benne lévő világ az egyik kedvencem. Lakásokba már szinte gyakrabban költöztetek simeket, mint házba. Vannak benne városi fesztiválok is, amik mindig jól jönnek, ha a simed ismerkedni vagy kikapcsolódni akar. Van csomó új recept, úgyhogy nem kell folyton salátán és hasonlókon élnie a simeknek (nem mintha ez annyira befolyásolná a játékmenetet, de szeretem a változatosságot). Új munkák is vannak ebben a kiegészítőben, amiket én személy szerint viszonylag gyakran szoktam használni. Több modernebb berendezési tárgy van benne, mint pl. A Seasonsben, ami szintén fontos lehet, ha ezt a stílust jobban kedveli az ember.

Ahogy a többi kiegészítő, ez sem tökéletes (pl. a lakások eredeti ajtaját/ablakát általában nem lehet módosítani csalás és modok nélkül, ami elég bosszantó néha), de összességében nagyon jól sikerült.

2023. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem megèri
2023. júl. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!