Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » VFUN-ra hogy a búbánatban...

VFUN-ra hogy a búbánatban tudnék regisztrálni?

Figyelt kérdés
Riders of Icarust szeretnék játszani, de egyelőre nagyon úgy néz ki, hogy nem fogok, mert regisztrálni kell hozzá erre a nyamvadékra. Van 4 lehetőség: az elsőhöz kell valami ID, ami nekem nincs, mert hát nem vagyok beregisztrálva. A második az apple ID, ami alapból kiesik. A harmadik a facebook, ami jó lehetne, csak a facebookos email címem már vagy ezer éve megszűnt, szóval nem tudnám megerősíteni. Maradt egyetlen opciónak a gmail fiók, ami teljesen jó lenne, mindenhova simán tudtam eddig regisztrálni vele... de ide nem! Ugyanis ez a drágalátos rendszer visít nekem, hogy adjam meg a teljes nevemet (first name, last name rublika). Viszont a first name-hez automatikusan berakja a google fiók nevemet. Ha nem írok a last name-be semmit akkor is rí hogy "please enter your name", ha írok bele valamit, akkor is. És az automatikusan berakott nevet nem engedi megváltoztatni. És mivel a név nem felel meg neki, nem tudok rányomni a megerősítésre ami létrehozná a regisztrációt. Minden segítséget köszönök, mert én már teljesen tanácstalan vagyok.

2023. júl. 18. 12:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!