Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha GTA IV-be lementettem a...

Ha GTA IV-be lementettem a garázsba egy autót és azzal elmegyek valahova és nem rakom oda vissza, akkor az el fog veszni, vagy respawnol a garázsnál?

Figyelt kérdés
Tavaly próbáltam a Lamborghinivel meg egy Ferrári-val, kivettem a Ferrárit, a Lamborghinit véletlen kilökdsöstem onnan és mikor visszaértem, már nem volt ott. Despawnolt onnan vagy a rendőrök/NPC-k lopták el? (mert akkor körözési szintem volt)

2023. júl. 19. 18:14
 1/2 Önjelölt igazságosztó ***** válasza:
100%

Ha nem a sárga vonallal körbevett parkolóhelyen van akkor pillanatok alatt elpárolog. Az egyáltalán nem számít hogy korábban valamikor benne volt a jelzett körben. Ha félig kilóg onnan akkor is ugyanúgy elszublimál.


A GTA IV-es npc-k meg egyáltalán nem lopnak autókat, egyedül a rendőrök csinálnak ilyet amikor épp körözés alatt vagy és nekik nincs kocsijuk.

2023. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor lehet tényleg azért spawnolt el, mert félig kilökdöstem a sárga körből.
2023. júl. 20. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!