Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Akik játékba vagy máshova...

Akik játékba vagy máshova választanak nicknevet, azok csak úgy kitalálnak egyet, vagy valami élmény fűzi őket valamihez? Nektek mi a helyzet?

Figyelt kérdés

2023. aug. 2. 22:52
A kérdező szavazást indított:
Élmény fűz a nick neveimhez
Csak úgy kitaláltam a nick neveimet
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

Az első...

Gyakorira a második...

2023. aug. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Második

Szerintem felesleges ennyire görcsölni egy karakterneven, de persze kinek mi.

2023. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
> 1 - Milyen élmény fűz a nick nevedhez? Hogyan találtál ki egy élményhez fűződő nick nevet?
2023. aug. 3. 00:08
 4/10 anonim ***** válasza:
57%

Is, is.

Szeretem a választott nevemet, pedig nem különleges de van benne játékosság.

Sokan rákérdeztek már hogy miért és mi alapján választottam.

Egy játék kapcsán találkoztam e névvel és megmaradt bennem.

Azt is szeretem, hogy különböző módon határozhatom meg jelentését, attól függően milyen kedvem van. :)

2023. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#3 pl úgy szólítottak gyerekkoromban.
2023. aug. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűen a becenevemet használom, steamen és playstation-ön is. Sok játéknál eleve ez a profilnév jelenik meg a karakter felett. De, ha külön meg kell adni, mint például egy szerepjátéknál, akkor kitalálok egyet. De van, hogy egy régi D&D, M.A.G.U.S., Vampire karakterem nevét használom.
2023. aug. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#4 Privátban leírnád a választott nevet? Nem fogom ellopni, ebben biztos lehetsz.
2023. aug. 3. 11:28
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Mik azok a nevek, Te is leírnád kérlek szépen?
2023. aug. 3. 11:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni ezt a névmániát a játékokban. Nem tudok elképzelni olyan szituációt, hogy valaki meglátja egy másik játékos karakterének nevét, és azt gondolja: "azta, mekkora király név, biztos a gazdája is tök jó arc lehet".

A legsúlyosabb eset az volt, mikor megjelent a Guild Wars 2, és egy ismerősöm négy barátját is ráállította a megjelenés percére, hogy foglalják le neki a Guild Wars 1-ben használt nevét, nehogy valaki lenyúlja előle. Szerintem ha ez megtörtént volna, le is törli a játékot, és nem hajlandó más nevű karakterrel játszani. Beteges.

2023. aug. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Néha nem is én találom ki, csak keresek egy random névgenerátort és kiválasztom, ami tetszik.
2023. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!