Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo Switch-en kívül...

Nintendo Switch-en kívül lehet valami mással játszani a játékokat?

Figyelt kérdés
Van egy pár játék amit szeretnék játszani de nem állok úgy anyagilag, hogy vegyek egy Nintendo Switch-et. Egy olcsóbb hasonló konzollal működnek esetleg?

2023. aug. 8. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Van úgy pár tucat másik konzol xd Picit specifikusabban kérlek, milyen játékokkal akarsz játszani?
2023. aug. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze, van egy rakat másik konzol, csak azok zömében nem hordozhatóak, hanem fixen telepíted egy helyre.

Alternatívaként én PS4-et vagy Xbox one-t néznék, amihez adnak játékokat.


Ha kifejezetten nintendo játékokra gondolsz, akkor Wii U-n ment/megy pár játék, amit switch-re is kiadtak, pl mario kart-ok, party játékok, de nem mindegyik, illetve sokhoz venni kell plusz wii remote-t, ( mindenképp a mozgásérzékelős csomaggal szereltet, pl [link] )


Persze a nagy kérdés mindig az mennyi az az olcsóbb, mert nem mindegy hogy 80 ezerben gondolkodsz, vagy 20-ban.


Egyedüli vagy páros játékra, hacsak nem valami nagyon Nintendo játék érdekel, akkor inkább PS vagy Xbox.

2023. aug. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Anonime 1 :visual novel avagy szimulációs játékokra gondoltam
2023. aug. 9. 12:14
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2023. aug. 9. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Visual novelek meg simek leginkább pc-re vannak kiadva. Én a helyedben ps-t meg xbox-ot nem vennék ezekre, inkább ruházz majd be egy jobb pc-re. Marketplace, jófogás stb néha szokott olcsó kincseket feltenni kihasználatlanság miatt. Tegnap is láttam 80ezerért egy 200k körüli gépet csak mert a srác éppen újított egy másik gépre és meg akart válni az eddigitől.
2023. aug. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :) sok időt és pénzt meg spóroltál nekem ezzel
2023. aug. 10. 00:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem, hogy japán otomékkel szeretnél játszani angol nyelven. Azokból a legújabb címekkel sajnos Switchen tudsz csak játszani, mert arra adják ki őket.

Régebbi konzolok közül PS Vitára jelent meg több játék, illetve kemény 2 otome PSP-re is elérhető angolul. Vitával jobban járnál szerintem, de használtan már azok is drágák. Lehet, érdemesebb lenne gyűjtened egy Switch Lite-ra, és akcióban nézned játékokat, digitálisan szoktak leárazások lenni. (Vagy ha veszel egy hackelt Vitát, arra ingyen lekalózkodhatsz játékokat). Illetve minimálisan PC-re is vannak otomék, bár a legtöbb indie.

jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!