Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fallout 2 S.P.E.C.I.A.L növelése?

Fallout 2 S.P.E.C.I.A.L növelése?

Figyelt kérdés
Üdv. Az lenne a kérdésem hogy az alapértékeket lesz lehetőségem tovább nővelni(ha igen mennyivel) a karakter elkészítése után? Természetesen permanent opciókra gondolok itt, nem csak átmeneti növelésre.

2023. aug. 10. 07:41
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat elírta. Fallout 4. része a kérdésem nem a 2.
2023. aug. 10. 07:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Minden szintlepes után kapsz egy pontot, amivel 10-ig felhúzhatod mindet. Plusz a pipboy figurákkal (meg talán magazinokkal is?) tudsz még pár pontot tenni rájuk - ezekkel azonban érdemes megvárni míg skillpontokból felhúzod tízre.
2023. aug. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden szint után? Régebbi részekbe asszem 5 szintenként(vagy több) kaptál 1 SPECIAL-ra lehetőséget és 3 szintenként 1 perk-re. Akkor itt más lenne?
2023. aug. 10. 09:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Most erre mit válaszoljak?

Látod hogy más, nem?

Vagy nem hiszed el amit írtam?

2023. aug. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De elhiszem, köszönöm a válaszod. Csak eléggé "érdekes" ez így most nekem. Fallout 1-2 és Tactic-et játszottam anno. Gondolhatod hogy ezek után a 4. rész rendszere 1 picit...
2023. aug. 10. 17:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sokkal nagyobb sokk volt a first person nézet...
2023. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden szint után kapsz egy pontot, amit SPECIAL skill pontokra vagy perkekre válthatsz be.
2023. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!