Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 4-ben más is volt aki...

Sims 4-ben más is volt aki nem tudta a karakterét munkába küldeni?

Figyelt kérdés
Ha az alsó sávban rarakom az egeret azt írja ki hogy "at work" viszont közben itthon van és ha rákattintok hogy "go to work" akkor a játék megkérdezi hogy a karakterem biztos kihagyja e a munkát. Ott meg nem számít hogy igenre vagy nemre kattintok mert csak bezáródik az üzenet.

2023. aug. 13. 08:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Az egesz jatek kuka. Sims 2 meg sims 3 sokkal jobb
2023. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%

#1 ez nem válasz a kérdésre. A válaszod egyáltalán nem hasznos, nem is értem, milyen szándékkal írtál.


Kérdező, ilyen velem még nem fordult elő, olyan volt már viszont korábban, hogy magától el akart indulni munkába, de egyhelyben állt csak és meg se mozdult. Olyankor mindig shift+click és rámegyek hogy "reset object (debug)", aztán sikerült elmennie. Ezt próbáltad már?

Illetve olyan megoldás is van, hogy saveled, kilépsz a kezdőmenübe vagy a manage worlds-be, aztán vissza, és utána szinte 100% hogy működni fog. Ez a legtöbb buggal működni szokott.

2023. aug. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
17%
#2 Jo szandekkal. Sims 4 hez van 100 kieg de a jatek baromi lelketlen
2023. aug. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
#3 senkit nem érdekel a jó szándékod, sem pedig a véleményed, mert nem erre vonatkozott a kérdés, hanem arra, hogy hogyan lehet kijavítani ezt a bugot
2023. aug. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
15%
#4 Lehet téged nem érdekel de mások értékelik a hozzászólásomat. Ne magadból indulj ki
2023. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Hintalow ***** válasza:
71%
Èn nem èrtèkelem pèldául, mert tènyleg egy büdös morzsányi választ nem ad arra a kèrdèsre, hogy hogyan lehet resetelni egy beragadt karaktert a 4-ik rèszben, csak valami homályos szubjektìv magánvèlemènyt, hogy szerinted melyik a legjobb rèsz 😁
2023. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
7%

#6 Neked tetszik a legujabb amihez gondolom megvetted mind a 70 kiegészítőt ...? Nem ingyenes.


Sims 2 tovabbra is sweet spot lesz

2023. aug. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

#7 Az alapjáték ingyenes. A többi rajtad áll.


A 2. és 3. rész sem ingyenes.


Viszont abba egyetértek veled hogy a 4. rész a legjobban bugos az összes közül. Én 4-et mondtam volna legjobbnak, de miután pár hónapot szenvedtem a bugok miatt inkább otthagytam. T póz, beakadnak, nem csinálják amit kéne,stb.

2023. aug. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Sunshinedoll ***** válasza:
Néha beglitchelt nekem is, hogy otthon volt, de ikonban meg munkában, akkor nekem az szokott segíteni, hogy ha az ikonon kattintasz a munkahelyére a feje mellett (mint mikor kiválasztod, hogy mit csináljon munkában), akkor ott rámész h leave early és akkor "hazajön".
2023. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%

#7

"Neked tetszik a legujabb amihez gondolom megvetted mind a 70 kiegészítőt ...? Nem ingyenes."

Nem én vagyok a hatos válaszoló, de ha te egy olyan óvodás szinten lévő kölök vagy, hogy turkálsz más pénztárcájában és hogy a saját MAGÁNkiadásait hogyan kezeli, akkor rettenetesen el vagy tévedve. Ülj le.

2023. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!