Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem működnek a dlc-k...

Miért nem működnek a dlc-k Assassin’s Creed Black Flag-ben?

Figyelt kérdés
Megvettem steam-en a gold edition-t, de nem mutatja a játékban.

2023. aug. 16. 00:03
 1/7 anonim válasza:
Utána néztél hogy mik a dlc-k? vagyis hogy mit tudnak?
2023. aug. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Assassin’s Creed® IV Black Flag™ - Crusader & Florentine Pack, Assassin’s Creed® IV Black Flag™ - Death Vessel Pack, Assassin’s Creed® IV Black Flag™ - Season Pass. A season pass tartalmazza a freedom cry-t. Nem tudom játszottál-e már a játékkal de ez azt jelenti hogy meg kellene jelennie ennek a játékban jobb felül.
2023. aug. 16. 01:55
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem töltötte le, állítsd be a dlc fülön, hogy adja hozzá a játékhoz és akkor le is tölti.
2023. aug. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megnéztem és letöltötte.
2023. aug. 16. 21:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor az is lehet hogy az alapban kell eljutni egy pontra és ott nyílik meg.
2023. aug. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ubisoft Connecten aktiváltad ugye Steam telepítés után a vásárolt dolgokat. Freedom Cry-t külön teszi a kliens, egymagában is le tudod tölteni. A többi dlc-d csak a (már nem létező) multiplayerhez ad skineket, pár fegyvert a sztorihoz, meg hajó módosításokat. A játék a főmenüben nem fogja neked kiírni hogy miket vettél már meg, azokat csak ingame fogod látni mivel annó a Ubisoft nem volt olyan okos hogy lekérje a menüben hogy vannak e dlc-id, szal ugyanúgy feldobja neked hogy tessék megvenni.

Egyébként meg mint hatalmas AC fan, ajánlom hogy ne Steamről vedd az AC-kat hanem a Ubi shopból, többször van akció benne és kevesebb a macera (vagy G2A/Eneba)

2023. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2023. szept. 5. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!