Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Star Wars Jedi Survivor,...

A Star Wars Jedi Survivor, Forspoken Just Cause 4 és Far Cry 6 játékokat megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Ezek közül egyedül a Far Cry 6 érné meg.


SW-vól a Survivor nem lett a legjobb rész. Forspoken szintén. Just Cause-ból a 2 és 3. a legjobb rész.

2023. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%

Farcry 6 meglepően jó.

Forspoken nem tudom.

Jc4 hulladék

SW nekem csalódás volt, de nem tudnám megmondani miért.

2023. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Just cause 4-ben úgy tudom sokkal nagyobb és változatosabb a map mint a harmadik részben az tetszik benne nagyon pl.
2023. aug. 16. 14:22
 4/10 A kérdező kommentje:
A harmadik miben jobb akkor. Másodikat próbáltam jó volt, de túl egyhangú. A Jedi Survivorra azért gondoltam pedig mert a Fallen Older tetszett. A Far Cry 6-ban pedig az elején mintha túl kevés lenne a bejárható terület. Forspoken pedig nagyon követi a Final Fantasy vonalat csak elvileg jobb annál.
2023. aug. 16. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát én a Jedi survivorről szinte csak jót olvastam mindenhol. A Forspokennel ellentétben, amit nagyon lehúztak legtöbb helyen.
2023. aug. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Inkább vegyél egy üveg bort.
2023. szept. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

A Star Wars Jedi survivor nagyon jó játék. Érdemes megvenni.

Far cry 6 se rossz.

2023. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
A jedi survivort ne vedd meg, inkább az ea play pro keretein belül játssz vele, jobban megéri
2023. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

mit vettel meg?


fc6 (foleg sok vegigjatszas utan) valamiert tenyleg szukosen kicsinek tunik pedig nem az


kezdoszakasza nagyon gyorsan atfuthato


inkabb a keszitok is a megemlekezeses (3,4,5) dlc kre gyurtak ami helyett rendes dlcket vagy boviteseket is csinalhattak volna


jc4 et nem tudom miert huzzak le sokan, a tobbiben nincsenek meg ami ebben, pont azert jo mert barmilyen esztelenseget lehet csinalni benne melto a nevehez, de ugytunik akiknek nem tetszik azok valami mast akarnak


fc6 es jc4 el barmikor ellehet lenni


ellenben a tobbi barmilyen jo nem lehet barmikor elleni nem orokzoldek


forspoken ben persze a magic parkour dolog biztos egy idejig lekoti embert (ebben jc4 hez hasonlo)

ápr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9


A JC 4-el szerintem az a legtöbb ember baja hogy:


1: Denuvo szárnyai alatt van.

2: Amennyire tudom=(én még nem játszottam) elvileg k#rva sokat crash-el és egyéb technikai gondok.


Legalábbis amennyit én hallottam és olvastam, nekem ez jött le.

ápr. 1. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!