Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Kihagyhatom az Assassin's...

Kihagyhatom az Assassin's creed első részét?

Figyelt kérdés

Szeretném kijátszani az összes ac játékot de az a baj hogy az első részhez nincsen felirat ami nekem elengedhetetlen mert nem vagyok jó a hallott angol szöveg értelmezésében.

A kérdésem az lenne hogy létfontosságú kijátszanom az első részt, vagy nyugodtan ugorhatok a másodikra?

A válaszokat előre is köszönöm



2023. aug. 16. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az AC Revelations részben visszatér egy két fontos jelenet ami az első részhez kapcsolódik. Az AC első részében nem történik semmi érdekes. Az egyetlen ami fontos és lényeges a AC első részben az benne van a Revelations részben.

Amikor én játszottam ki a sorozatot én az első részét is kijátszottam de nagyon unalmas. Szóval nem veszítesz semmit avval ha a második résztől kezded.

2023. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Az elsőnek semmi köze a többihez. Ahogy #1 írta némi visszaemlékezés lesz később rá, de ezt leszámítva semmi egyéb. 2 rész az Ezio trilógia kezdete(2-brotherhood-revelations) szóval a 2. rész után ne egyből a 3-al folytast ha sorban akarod végigvinni.
2023. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Max egy recap videót nézz róla, azért szerintem a cutscenek jók voltak.
2023. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hozzá ad az első rész ismerete a másodikhoz (főleg a jelenkori/Desmond vonalon). Az egyetlen komoly baja, hogy önismétlő, de szerintem nyugodtan hanyagolhatod a mellékfeladatokat. Ha nem maxolod ki, nem veszítesz semmit és a játék közel-keleti hangulata nem rossz.


Ami a hallott szövegértés problémádat illeti, épp itt a lehetőség a fejlesztésére. Felirattal nem fog olyan gyorsan menni, mert a feliratra koncentrálsz.

2023. aug. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már csak azért is megéri, mert ez az első AC játék. De csak a főküldetéseket csináld! Minden mást hagyj figyelnem kívül.
2023. aug. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!