Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudom megnyitni...

Miért nem tudom megnyitni Új-Dombtetőt SSO-ban? (Leírás)

Figyelt kérdés

18-as szintű vagyok, megcsináltam az összes feladatot, ami kell Új-Dombtetőhöz: Felfedeztem Dinóvölgyet, segítettem Helgának, illetve küldtem jelentést Hermannak. De semmi.

Viszont a főküdli Új-Dombtetőnél folytatódott, ezért Dél-Patán, a köveknél lementem Új-Dombtetőhöz, és nem tiltott ki. Már a lószállítóban is megkaptam Új-Dombtetőt, de felnyitni nem tudom.

Segítenétek, kérlek?



2023. aug. 17. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Jorvik Lovardával és a GED Jarlaheimi Irodájával legalább barátinak kell lenned. Csak akkor jön ki a küldi, hogy a GED jelentést Hermann megfejtette.
2023. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :D
2023. aug. 17. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként már lehet félig megnyitottad, mert ha úgy ugranál le hogy nincs megnyitva hazadobna "nem elérhető területre próbáltál belépni" üzenettel. Tehát szerintem elkezdted már megnyitni, de egy küldetéssorozat végére jutsz el odáig, hogy kinyitod a vaskapukat belülről, az valahol félbemaradhatott. Nézd meg nincs-e elérhető küldi Jorvik Lovardánál, a környéken (Goldspur malom, Paddock Sziget), az Elfeledett Mezőkön, a Wolf Hall fogadó környékén vagy egyenesen Epona területén.
2023. aug. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :D
2023. aug. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!