Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem játszottam még egyik...

Nem játszottam még egyik Assassins creed játékkal sem, melyikkel érdemes játszani? A Valhallát és az Odyssey-t néztem ki.

Figyelt kérdés
Az Origins is érdekesnek néz ki. Melyik a jobb?

2023. aug. 18. 17:03
A kérdező szavazást indított:
Valhalla
Origins
Odyssey
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Mindegyik jó ezek közül
2023. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

A három közül talán leginkább az Originst dicsérik, de mindhárom rész remekül sikerült, én csaknem 100%-osan végigjátszottam őket. Azt válaszd közülük, amelyiknek a helyszíne, világa a legjobban tetszik: az Origins az ókori Egyiptomban, az Odyssey az ókori Görögországban, a Valhalla pedig a viking hódítások idején játszódik. Érdemes amúgy sorrendben vinni őket (Origins -> Odyssey -> Valhalla), mert van egy összefüggő kerettörténetük, de ennek ismerete nem szükséges ahhoz, hogy élvezd bármelyik részt.

Én szavazok egyet az Odyssey-re, nekem az tetszett a legjobban.

2023. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Én a helyedben először inkább az Ac1 el kezdeném aztán végig menni rajtuk míg el nem érsz ezekhez. De az is egy megoldás ha kronológiai sorrendbe játszod őket,na akkor az Odessyvel kell kezdeni.
2023. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális de ha majd mások olvassák, én a Black Flaggel kezdeném, tudom hogy itt nincs felsorolva, de szerintem az a legjobb


(a felsoroltak közül odyssey)

2023. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom, hogy régi AC játékkal kezdj. Az újakat nem is lehet Assassin's creed-nek nevezni. Az első rész is jó, de ha kicsit újabb kell én mindenképp az Ezio trilógiát ajánlom.
2023. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

mi az hogy az újabbak nem ac-k

mitől ac az ac

2013 - as black flagbe ami a kedvencem az egész szériába , de abba is lényegébe a karakterünk csak belecsöppen mert megölt egy assassint és ennyi

ennek a játéknak már 10 éve

origin nekem nem tetszett ahogy az odyssey se

valhallat imádtam persze a vár harcokat már nagyon untam mikor sorra ugyanaz a lépés

jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"mi az hogy az újabbak nem ac-k"

Ezeket az új "rpg" Assassin's creed játékokat uborkáék csak a The Witcher 3 sikere miatt készítette.

jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!