Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan tudnék coopozni Left 4...

Hogyan tudnék coopozni Left 4 dead-el?

Figyelt kérdés

nekem se eredeti havernak se eredeti..

hamachihoz tök hülye vok szal pls részletesen mondjátok el


2010. okt. 15. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
www.garena.com
2010. okt. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A boltban már fillérekért árulják és azzal nem kell szarakodni...
2010. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg rohadt olcsó, nehogy már pár ezer forintot ne érjen meg. Vagy válassz más hobbit, ha ezt nem tudod finanszírozni. Én sem sírok, hogy nem tudok minden hétvégén vitorlázni.
2010. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mind a 3 válaszolónak hogy egyyértelműen SZAR választ adot de nem baj mert idő közben rájöttem hogy kell

és am ha meglehet valmit ingyen is csinálni miért fizetnék érte? hülye állatok

2010. okt. 23. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Te egy akkora vadbarom vagy, hogy az már nem igaz! Ha senki nem venne játékot, akkor szerinted a készítők miből csinálnák a következő játékaikat. Aztán még te hülye barmozol le minket, amikor neked nincs az egészről annyi fogalmad, mint egy tyúknak. Te nemcsak a hamachihoz vagy tök hülye, hanem mindenhez!
2010. nov. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
heh a garena.com ot azért ajánlottam mert ha oda beregisztrálsz, le van írva hogy lehet több tört gammel köztük a left 4 dead el is co-opzoni meg versuzoni stb....
2010. nov. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tom csask a left 4 dead 1 hez még kel egy sima steam amit simán tudsz regisztrálni a 2őhoz csak garena kell
2010. nov. 9. 18:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell, van stand alone patch az 1 hez is
2010. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!