Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol érdemes angol roleplay,...

Hol érdemes angol roleplay, azaz szerepjáték partnert találni?

Figyelt kérdés

Peaky Blinders témában szeretnék játszani, viszont senki sem szeretne férfi karaktert alakítani. Több a nő mint a férfi, érdekes módon.


Azért szeretnék angolul játszani, hogy ne jöjjek ki a nyelv gyakorlatából.


Redditen próbáltam, még nem kaptam választ. Discord esélytelen.


Tudtok még oldalakat, ahol érdemes próbálkozni?



2023. aug. 20. 02:03
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Mi a tök az a Peaky BLinders?

Egyébként nyilvánvalóan anyanyelvűekkel próbálkozz. Nekik sima játék, neked meg játék+nyelv lesz.


Ugyan a műfajt nem ismerem amit írtál, de amúgy szerepjátéknál a platform baromira meghatározó. SOkan pl a chates írogatást is szerepjátéknak hívják. Az én fajtám az ilyesmit viccnek hívja.

2023. aug. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1. Az egyik leghíresebb BBC, vagyis angol sorozat. Cillian Murphy a főszereplő. (Oppenheimer)


Egyébként én Discordon terveztem írni, de én is sokáig írtam chaten, de csak magyarokkal. Most feljött a WhatsApp ötlete is, egyébként ott jól lehet ugye írást szerkeszteni de a srác pocit máshogy ír mint vártam. 😔

2023. aug. 20. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!