Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A dragon age 2 alulértékelt...

A dragon age 2 alulértékelt lenne?

Figyelt kérdés
Lehet nincs benne annyi szerepjátékos lehetőség, de nekem tetszett a mágus-egyház konfliktus.
2023. aug. 30. 00:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem alulértékelt, én inkább úgy mondanám, hogy csiszolatlan gyémánt. Lehetetlen határidőt kaptak a fejlesztők, ami kényszermegoldásokat szült és így ebben a formában ez nem volt az igazi. Érezni benne a lehetőségeket, jó volt a történet és a karakterek, ha kaptak volna időt rá, hogy rendesen megvalósítsák, akkor nagyobbat szólt volna. Én pl. Inquisitiont sokkal semmilyenebbnek éreztem, abból már hiányzott az a különlegesség, amit az 1-2 részben éreztem.
2023. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem alulértékelt. Egy félkész játék ennyit érdemel.

Sőt, az egyik fejlesztő azt mesélte, hogy a kiadott játék a tervezettnek kb. 1/3-a volt, gyakorlatilag a prológus.

Én imádtam, de nem érdemel jobb értékeléseket.

2023. aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát az nagyon rég volt, de még most is emlékszem, mekkora csalódás volt számomra az Origins után. Gyenge sztori, kevés helyszín (az egész egy kisvárosban játszódik), újrahasznosított helyek (pl minden barlang / pince ugyanúgy nézett ki). Egy vicc volt az egész.
2023. aug. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked tetszett a többségnek nem....
2023. aug. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb probléma az idő (meg a pénz) volt vele. Eredetileg 3-4 éves fejlesztéssel számoltak, majd a start után közölték velük hogy 1,5 éven belül lenni kell valami végeredménynek. A kezdő város, ahol a történet nagy része zajlik csak egy lett volna a kb 4-5 hasonló méretű másik területből.


Alulértékelt? Szerintem nem, szimplán siettették a játékot, ami meglátszik a végeredményen.

2023. aug. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!