Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért érzékeli úgy a Sims4...

Miért érzékeli úgy a Sims4 Gallery, hogy nincs internet? (Xbox 1)

Figyelt kérdés
Pár hete töltöttem le utóljára a Gallery-ből, amúgy nem nagyon szoktam használni. Most nézegetni akartam istállókat a lovas kiegészítőhöz és azt írja ki, hogy csatlakozni kell az internethez pedig csatlakozva van. Ha rányomok, hogy csatlakozzon akkor csak tölt. Tegnap hagytam fél óráig hátha, de nem történt semmi. Ezen kívül minden más úgy érzékeli, hogy van internet.

2023. aug. 30. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Gyenge az internet, biztos. Ilyen 9 mbps vagy alatt nem igazán elég még játékok futtatásához sem. Se arra majdnem hogy a Gallery betöltsön, nekem is volt szar netem egy jö darabig, ugyanezt csinálta
2023. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*jó
2023. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
585 mbps sebességű a hálózat amin rajta van
2023. szept. 3. 18:01
 4/7 A kérdező kommentje:

Most nézem hogy Xbox 1-et írtam a kérdésbe XD


Xbox One-ra gondoltam, de szerintem értettétek XD


Az előző válaszomhoz hozzátéve: Kettő hálózatunk van, egyet a vendégeknek szoktunk megadni ha jönnek a másikat meg mi használjuk. A vendéges 86 mbps ha jól emlékszem, a másik (amin az Xbox is van) 585, azt most néztem meg :D


Habár a kérdést eléggé hónap végén tettem ki, lehet, hogy el lett használva a net és azért nem működött? Nem nagyon értek ezekhez és most nem tudom megnézni, hogy működik e már a gallery. Ezen a hálózaton van két laptop, 5 telefon, két Chromecast és ugye az Xbox.


Mindenesetre köszi a választ!

2023. szept. 3. 18:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta se működik
2023. szept. 5. 17:28
 6/7 Gusztiii3267 válasza:
Nem lehet hogy azért mert kalóózcd? Vagy honnan van a sims4?
2023. szept. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem kalóz, még csak nem is CD. Használtan vettük az Xboxot jóval azután, hogy ingyenes lett a Sims és alapból rajta volt néhány játék, köztük ez is. Az állatos és a lovas kiegészítőt is megvettem, azokat se úgy szedtem le. Gépen még le tudnám kalózkodni, de Xboxon nem tudom hogyan kell XD


Egyébként azóta ha újraindítom a játékot működik, szóval nagyjából már jó :D

2023. szept. 18. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!