Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen nem fizetős Multiplayer...

Milyen nem fizetős Multiplayer játékkal játszak?

Figyelt kérdés

Olyan Multiplayer játék kellene, ahol pénzért nem lehet előnyt egyáltalán szerezni.

A lövöldözősöket hagyjuk ki, mert ha lelőnek nagyon nagyon felidegelem magamat. League of legends se tetszik, ott is kiütnek a profi játékosok és ideges leszek.

Régen relmz.io val játszottam, az ingyenes volt teljesen, aztán mindenkinek törölték a felhasználóját, most újra indították, hogy gmail el be lehet lépni. De most se lehet vele játszani, mert frissítik updatelik a szervert. Valamint olyan bugos, hogy felhúztam a karimat lvl 101 re és azt írja ki, hogy lvl1 es vagyok és a mobok nem adnak xp-t.


Ne legyen olyan mint a Metin2, azt leszámítva, hogy baromira pénzéhes játék, fogalmam sincs, hogy osszam el a pontjaimat, és ha újra el akarom osztani igazi pénzt kell kifizetni. Nagy bajba voltam azon gondolkodva, hogy erőre ügyességre intellligenciára és az életerőre, hogy osszam el a pontokat. Egyáltalán nincs is útmutató, hogy ezeket, hogy kell elosztani.


2023. szept. 6. 18:43
 1/7 anonim válasza:
47%
WOT
2023. szept. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Na jó a wot-ot viccnek szántam, 2 másodpercen belül kilőnének, ideggörcs agyvérzés garantált.

Ott az Elvenar itt senki nem lő ki, de nemis nagyon történik semmi.

2023. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Autós játékok érdekelnek? Pl Forza Horizon 4 vagy 5. Persze az alap játék pénzbe kerül, de nem pay-to-win.
2023. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem autós nem. inkább ilyen mmorpg.
2023. szept. 6. 19:12
 5/7 anonim ***** válasza:
A régi rune escape
2023. szept. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Inkabb valami terápiára menj, es tanulj meg vesziteni.

Amig minden idegesit, addig hanyagold a játékokat.

2023. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
october fele jön ki a CS2 azt ajánlom nagyón ha nem jó addig a Valorant,overwatch2 öt
2023. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!