Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy tudnék saját játékot...

Hogy tudnék saját játékot csinálni pcre?

Figyelt kérdés

2023. szept. 12. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerűbben unity-vel. Youtube-on van rengeteg tutorial videó, érdemes megnézni őket.
2023. szept. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Unreal Engine 5.

Dream.

Unity.

RPG Maker MV.

2023. szept. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Lekódolod, főleg úgy.
2023. szept. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen játékot szeretnél.
2023. szept. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Unity egy "zseniális" húzásával most akasztotta ki a profi játékkészítők nagyrészét.
2023. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem árt megtanulni előtte programozni, mert sok ajtó nyílik ki az ember előtt vele. Én személy szerint pythont tanultam majd a GODOT engine-t kezdtem használni, nagyon jó és ingyenes, mobilra, pcre 2D akár 3D jatékokat is tudsz vele csinálni. Emellett ha kevésbbé kódolós dolgot szeretnél akkor az RPG maker széria Steamen elérhető olcsón (a régiek gyakran mennek ingyen vagy leárazva). Ha nagyon komoy haladó projectet szeretnél 3Dben akkor Unreal/Unity de az utóbbi jelenleg kicsit bajos, úgyhogy azt annyira nem ajánlom.


Python az a legkönnyebben tanulható első programnyelv, a GDscript (A GODOT engine beépített nyelve) pedig nagyon nagyon hasonlít, így extra tanulás nélkül azt tudod használni. Ezt a kombót ajánlom személy szerint.

2023. szept. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!