Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha second Life ban van egy...

Ha second Life ban van egy amolyan furry karakterem. Akkor most én vagyok a furry és a karakternek van valami hülye neve vagy fordíva?

Figyelt kérdés
2010. okt. 17. 11:23
 1/4 anonim válasza:

Ezt a hülyeséget honnan veted?

A karaktered a Furry. Te nem lehetsz Furry hacsak nincs farkad, füled vagy állati tulajdonságaid.

[link] Furry fogalma.

2010. nov. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valami fursona vagy miarákot olvastam az egyik kérdésben....
2010. nov. 28. 16:43
 3/4 anonim válasza:

A fursona maga a furry neme! Ha azonos, azzal többnyire nincs baj, de ha ellentétes...pláne fiúknál, elég nagy előítéletet szülne - mondjuk részemről nem. Ő egy fiú

[link]

persze ott an az elején a furry lét lényege, ezért ez a lesz...m dolog a fursonával kapcsolatban!!^^

2011. jún. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja, tényleg: összefoglalva furry vagy, ha fursuitodat viselve azonosulsz az adott szereppel. Persze nem kell mondjuk farkas furryként nyers húsért marakodni, vagy egyfolytában vonítani, de az alap nem árt
2011. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!