Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Playstation 4 Mortal Kombat...

Playstation 4 Mortal Kombat XL játékkal mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

A mai napon rendeltem netről egy Mortal Kombat XL-t,Ps 4-re,a lemez sértetlen,betölt a menü,de maga a játék nem indul el.

Tapasztalt már ilyet valaki?Kell valamit letöltsek hozzá,vagy szabadítsak fel még helyet a gépen?

A frissítések már letöltődtek.



2023. szept. 15. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem PS4-en a God of war csinálta ugyan ezt. Nekem volt külső HDD-m a konzolra csatlakoztatva, az hülyítette meg elméletileg (ezt csak valahol olvastam hogy többeknek volt ilyen ez miatt). A PS4 gyári helyzetbe állítása után, újbóli letöltést követően nekem megszűnt a hiba. De mondom ez God of warnál volt, talán egy próbát megér. Csak előtte a mentéseidet mentsd le pendrive-ra, vagy ha plus előfizető vagy akkor csak tölts fel őket a felhőbe. Vagy frissítsd a játékot/rendszerszoftvert.
dec. 2. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!